1. 1.
  zekası ile sivrilebilirse bunu dert etmemesi gereken erkektir. zira kendisini mutlu edebilecek kadın da zaten zeka fetişistidir. mutlu mesut yaşarlar efenim. * *
  2 ... emma bovary
 2. 2.
  Şimdi burda genç arkadaşlarımıza yakışıklılık önemli değil, iyi biri olmak önemli vs vs demeyeceğim. iyi bir insan olmak tabii ki önemli ama insanların sizi sevmesi için yetmiyor maalesef. insanlar şekilci arkadaşlar. Herkes sizin tipinizle ilgileniyor. Sizi tanımayan insanlar önce tipinize bakıyorlar. En insancıl, en ben insanın dışıyla değil içiyle ilgileniyorum diyen insan bile farketmese bile, hayatında en az 15-20 kere şekilcilik yapmış, insanları dış görünüşüyle yargılamıştır. Ben bile yapmışımdır lan ki yaptıklarımı da maalesef hatırlıyorum yani. Yapmak istemesem bile içgüdüsel yapmışlığım oluyor. Şimdi size insanların nasıl düşündükleriyle ilgili birkaç örnek vereceğim. Mesela; geçen gün twitter'da bir arkadaş bi kız çocuğunu paylaşmış işte, mendil satıyor çocuk. Altına da yazmış ki işte "sen dünya güzeli olacağına burda mendil satıyorsun, hak etmiyorsun" gibi tam hatırlayamadığım şeyler ve bu twit binlerce rt alıyor. Ulan orda mendil satan çirkin çocuklar hak ediyorlar mı okula gidecekleri yerde orda çalışmayı filan. illa o kız güzel diye mi ayrım yapıyorsun? Bakın işte paylaşan kişi iyi niyetli de olsa -ki iyi niyetli- hemen güzellik ayrımı yapıyor. Veya size bundan çok çok daha ilginç bir örnek vereceğim, belki çoğunuz biliyorsunuzdur; ted bundy diye bir adam var. Adamın lakabı bebek yüzlü seri katil. Bu şahıs yakışıklılığıyla kızları etkileyip onları öldürüyor işte vahşi bir şekilde. Sonra yakalanıyor baya ünlü falan oluyor ülkede, adam yakışıklı ya hayranları olmaya başlıyor bu ruh hastasının. Hatta bi ara salmışlar galiba bunu sonra bi kadınla evlenmiş bu hayranlarından biriyle sonra tekrar hapse atmışlar sanırım böyle bi şey daha duymuştum. Yani gençler burayı okuyorsanız size şunu söyleyeyim herkes şekilci arkadaşım. Kadınlar da kabul etsin erkekler de. Maalesef gerçek bu. Hatta daha vahimi de var inşallah hiçbiriniz yaşamazsınız bunu; sırf adam veya kadın çirkin diye sevmesine bile izin verilmiyor, rahatsız olunuyor, dışlanıyor vs. Neyse, sonuç olarak bunu bilin yeter. Ama umudunuzu da kesmeyin, kendinizi geliştirin, kültürlü olun, iyi bir insan olun. Belki çok az ama bu gibi özelliklerden etkilenen kadınlar da yok değil yani. Kendinize bakın yani, kimse sevmese de siz sevin kendinizi. Ben kendimi seviyorum mesela. Sanki kendimi ben yaratmadım ya banane!
  4 -5 ... kartal 7
 3. 3.
  Uzun uzun yazmaya gerek yok. Asla ilgimi çekmeyen erkek.
  Çirkin erkekler yavşaklıkta çok daha fena.

  Yüce zeus hem aptal hem çirkin öz güveni (öz güven kelimesi ayrı yazılır. Çirkin erkeklere imla bilgisi vol1 ) vermesin.
  15 -11 ... taassuk u fitnat
 4. 4.
  Çirkin bir kadın olmak kadar zor değildir. Güzel bir kadının, güzelliği haricinde başka bir sermayeye ihtiyacı yoktur. Okumamış, cahil, aptal da olsa salt güzel olduğu için okumuş, Aydın, zeki bir erkek tarafından eş olarak tercih edilebilir.

  Çirkinlik/güzellik bir etikettir ancak sadece tek bir etiket değildir. Başkaca etiketler de vardır, önemli olan yakışıklı olmak değil, olabildiğince fazla çok etikete sahip olmaktır.
  Bu etiketler ; işin, paran, araban, evin, tipin, kültürün, Zekan, ahlakın... Olabilir.
  1 -2 ... ceviz agaci golgesinde
 5. 5.
  beyin ve düzgün bir diksiyon/ses tonu varsa çirkin erkek yoktur.
  -1 ... radiolarian
 6. 6.
  giyim kusamla falan biraz toparlayabilirsiniz hemcinslerim, moral bozmayin.
  ... 81tw15e
 7. 7.
  Kafası çalışmayan bir erkek olmanızdan daha kötü değildir.

  Tip bir şekilde toparlanır ama zekanın toparlanması imkansız.
  3 -2 ... imla
 8. 8.
  no problem
  ... berserk
 9. 9.
  ParaSı da yoksa hiç şansı yoktur.

  Ama tipsiz olup çok parası varsa harem bile kurabilir.
  4 -1 ... phileo sophia
 10. 10.
  (bkz: Promer) olmaktır

  Vücudum güzel evet.
  1 ... promer