bugün

Kaderim. bu çirkinliğime alışma sürecindeyim..
ayaklarınız küçükse güzelsinizdiiiiiiir.
Kadında o işler biraz daha zor, bastırın parayı; estetik, max factor, moss falan derken faça düzelir. Erkeğin işi zor mordorluysa…
Çirkin bir kadın olmak ya da çirkin bir erkek olmak herşeyin bittiği anlamına gelmez. Zeka, konuşma becerisi, bakım, şıklık kişide bi karizma çekimi doğurabilir.

Eksik yönlerinize bakmak yerine güçlü yönlerinize odaklanabilirsiniz. Mesela her zaman temiz olun hoş kokun kılığınız kıyafetiniz vücudunuza uygun olsun. Kocaman bir göbeğiniz var diyelim ama boynunuz çok zarif göbeği kapatıp boynunuza odaklanın. Ya da zayıflamaya çalışın.
Çirkin bir erkek olmak kadar zor değildir diye tahmin ediyorum.
Bari imanı olsa dedirtir, hem çirkin hem de imansız karı çekilmez.
kadını erkeği yok bunun çirkin olmak engelli olmak kadar ağır bir imtihan bana göre çünkü engelli muamelesi görüyorsunuz, etrafınızdaki insanlar ya sizden uzak duruyor ya aptalca bakıyor ya da sizi kırabileceğini sandığı salak saçma bir tavır takınıyor.
Bu nedir ya? hep ayni terane. Yasadiginjz baz belirler; guzel yada cirkinliginizi.

Ailenizi baz alis oraninjza gore, cirkin yada guzel olursunuz dunyanin kanunu bu!

Simdi secim sizin. Sozlugun tabanindaki sosyoloji de budur. Buradaki insanlar ailelerini fazla ciddiye alıyor.

Ha bi yöntem var;

Harry potter gibi ailenizi katledip, hikaye yazın. ikinci yöntem'de gerçeği bilip, durumu yönetebilmek. Bu durumun başka çıkışı yoktur.

https://m.youtube.com/watch?v=UiAaUdV-Wl8
Çirkin olduğumu sanmıyorum. Daha güzel nasıl olabilirim, bunun hesabını yapıyorum sürekli. Ayrıca çirkin kadın yoktur bence. Güzel olduğu halde, Çirkin olduğunu sanan ve bunu kabullenmiş kadın vardır.
Çirkin insan yoktur fakir insan vardır. Valla ne çirkinler var parayla sağını solunu yaptırıp güzelleşen. Tabi bunlar hep dış görünüş. Önemli olan içiniz güzel olsun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.