1. 1.
    diğer insanların göremediği güzelliği görmeyi başaran, tuhaf karşılanan, denklik kuralını çiğneyip geçmiş kadındır.
    2 -1 ... sabah sabah
  2. 2.
    Şu aralar yaşamak üzere olduğum vaziyet. Aşşırı çirkin ama çok çekici geliyor o burun o gözlük o kıvırcık saçlar beyinsiz ya ajdjdj Kendimi aşırı tutuyorum çünkü bahtsız bedevi olduğum için bu da sevmez beni puh.
    2 -1 ... vamio
  3. 2.
    Kimseyi ilgilendirmeyen ama nedense herkesin hakkında yorum yaptığı kadındır. Ayrıca kime göre çirkin bu adam? Belki de kadının gözünde dünyanın en yakışıklı adamı, size ne?
    2 ... darulmihen
  4. 3.
    keşke o çirkin adam dediğiniz sadece yüz olarak çirkin olsaydı da, bu kadar salaklığı görmeseydik. Kadın karakteri pis, leş ve herhangi bir kültürü olmayan adama sırf parası var diye aşık oluyor. Aşık olduğu da o adam değil sahip oldukları da, neyse.
    ... pazzigillerden
  5. 4.
    kime göre çirkin, neye göre güzel? fiziksel güzellik mi, ruh çirkinliği mi? bir içi dışına vuran gerçekten çirkin olan erkekler var, bir de içi dışına yansımayan melek yüzlü şeytanlar veya yansıyan pislikleri çeşitli boyalarla kapatabilen kadınlar var. kadına kendisini güzel hissettiren çevresidir ve erkektir, erkeğe kendini çirkin hissettiren de kadındır. bu durum da aşkın gözünün kör olduğunun ispatıdır. aşk ''güzele çirkine'' bakmaz zira yürek işidir. bazı kadınlar hikayenin sonunda kendisini kesip biçecek erkeklere aşık olur. benim çirkinden anladığım budur. çünkü bazı adamların yüreğinin güzelliği fiziksel görüntüsünün önüne geçiyor.
    46 -1 ... arabeskkadin
  6. 5.
    aşkın gerçek halidir.
    ... sigaranindumani