1. 1.
    Şahsımın yaptığı muazzam tesbit.

Görücü usulü olur, mantık evliliği olur vs.
    Bu tarz evliliklerin olduğu toplumlara bakın bir de özgürlükçü topluluklara bakın.

Birbirini deli gibi seven, isteyen, çocuk yaparken yani zifaf esnasında adeta ruhunu birbine boşaltanla çekirdek çitler gibi zikişenin evladı bir olur mu?

Vallahi siz büyük bir yanlış üzeresiniz.

Adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
    Eed.
    2 -5 ... sek sek sekerek ismail
  2. 2.
    Yaani . Baya mantıklı aslında amk
    -1 ... masumumben
  3. 3.
    çocuklarını çirkin görenler, leyleğin barbi getireceğine kendilerine kelek yaptığına inanlardır.
    ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Yazar burada ailesine karşı içinde biriken nefreti kusmuş.
    -2 ... kedilerinbabasi
  5. 5.
    Küfürlü bir söz var. (bkz: gönülsüz zikişten yapraksız erkek doğar) ulan kim bulmuş bunu.
    ... balikesirli
  6. 6.
    sahsımın katılmadığı önerme.
    olay tamamen genetik olduğu için duyguları katmaya gerek yok.

dünyanın en yakışıklı adamı diye lanse edilen ve dünyanın en güzel kadını diye lanse edilen iki bireyi çiftleştirdiğinde ortaya çıkacak çocuğun dünya standartlarında kötü olma ihtimali yok.

daha da ötesi; lan tüp bebek ya da sperm bankalarından bile sperm alınırken adamlar göz renginden boya kadar her şeyi yazıyor.
    bu demek oluyor ki genetik her şeydir.
    2 ... i am lucifer
  7. 7.
    tespit sıçmak
    -1 ... emreuzlar
  8. 8.
    bizden daha aşklı millet mi var?

bu mantıkla sokaklarda miranda kerr'lerle chris evans'larla takılıyor olmamız lazımdı.
    ... yavuz ve unicorn
  9. 7.
    (bkz: lan ismail).
    (bkz: ulan ismail).
    ... mertaykardes
  10. 8.
    Hiç bu yönden düşünmemiştim,
    Hiç erkeklerin sadece sevdiği kadınlara 'farklı' boşaldığını da düşünmemiştim.

Misal Ben en son, şu bizim yola trafik lambası yapılsa, ilk önce hayvanların kullanmayı ögreneceğini düşünüyordum.

Ufkumu açtın.
    kapatır mısın?
    Lamba önemli.
    8 -1 ... kalbinizisikeyim