1. 1.
  islam dinin gerçek din olmadığını, Allah'ında gerçek tanrı olmadğını gösteren durum.

  Kuran der ki "içinde peygamber olmayan hiçbir millet göndermedik".

  Ve bir hadiste de toplam 124.000 peygamber gönderildiği söyleniyor.

  Yine kuranda gafir 78. Ayette deniliyorki senden önce çok peygamber gönderdik, kimini anlattık kimini anlatmadık.

  Yani tüm bunları göz önüne alıyorsunuz, çin in şuanki nüfusunun dünyanın 1/5 i olduğunu ve de tarihte hep yüksek nüfuslu olduğunuda biliyoruz.
  E bu kadar insana peygamber hatta binlerce peygamber gelmesi gerekliliğini de akıl yürüterek buluyoruz.

  birde tarih boyunca herşeyi kayıt altına alan çinlileri göz önüne alıyorsunuz, ama her ne hikmetse bu her şeyi yazan adamlar allahın gönderdiği peygamberlerden hiç bahsetmemiş!

  Kuranda bahsedilen tüm peygamberlerinde ortadoğuya gönderilmiş olması da kuranın evresel bir kitap olmadığını, ve tanrı diye birşey varsa bunun allah olmadığını dolayısı ile gönderdiği iddia edilen son din islamında gerçek olmadığı kanaatine ulaştırıyor beni çine peygamber gönderilmemesi durumu.
  25 -33 ... 7deliklitokmak
 2. 2.
  Okumayan araştırmayan müslümanların çat diye eksilediği başlık.
  6 -6 ... 7deliklitokmak
 3. 3.
  Hz.Muhammed (s.a.v) tüm insanlığa gönderilmiştir.Şu an onun getirdiği dinden ingilizler de, çinliler de, ruslar da ve daha bilmem kaç millet haberdar.Bu da tüm milletlere peygamber gönderildiğinin kanıtıdır.
  13 -7 ... petit beurre
 4. 4.
  peygamber deyince aklına bedevi tipli alimler geliyorsa bu duruma şaşırman normal. peygamber dediğin kişi yaratıcının elçisi olan kişidir. antik çağlarda dallı billurlu gezen peygamber de vardı. peygamber olayının kur'anla islamla alakası yok orada bahsedilen şey biz tüm insanlığa kainata yol gösterilmesi için elçiler gönderdik diyor. gerisi insanoğlunun zamana göre dini nasıl sembolize ettiği ile alakalı...
  10 -4 ... lgye zeval olmaz
 5. 5.
  Çinlilerin hz muhammedi islam dinini tanımak istememesi ile tamamen kendi problemleri olandır.

  cehennemede odun lazım.

  3 milyar odun oohhh.
  2 -11 ... aybars tunga
 6. 6.
  Kur'an ı kerim de Allah'ın her kavime peygamber gönderdiği yazdığı için Çinliler de dahil bütün topluluklara peygamber gitmiştir.
  4 -5 ... kama tarkan kagan
 7. 7.
  araplara da gönderilmediği için gayet normal olan durumdur.
  akıllı olup da aralarından biri çıkıp "ben geçen gün dağa çıktım, orda bana göründüler, vahiy falan geldi" deseymiş.
  5 -4 ... kiralik panda
 8. 8.
  bir çok öğretilerinin islama benzediğini unutmamak gerekir. elçi yol gsötericidir. bunlardan kimilerini kitap verilmiş kimilerine verilmemiştir. hülasa en son islam gönderilmiştir ve tüm insanlığa son rehber olarak peygamber efendimiz seçilmiştir.
  1 ... milatelcisi
 9. 9.
  Allah öyle istemiştir o yüzden.
  Bunun hakkında konuşmak bize düşmez.
  Oldu mu asdfdghg
  1 -2 ... imamhatipte namaz kilan ateist
 10. 10.
  senden önce çok peygamber gönderdik, kimini anlattık kimini anlatmadık.

  Anlatılmayan birçok peygamber vardır israiloğulları birgün de üçyüz peygamberi şehit ettiler aynı zamanda birden fazla peygamber olduğu zamanlarda var şimdi bu üçyüz peygamberin hepsinin Yahudi kaynaklarında bulamazsın.

  Kaldı ki ilk insan Hz.adem peygamberdir yani nübüvvetle insanlık tarihi aynıdır insanların Allahın varlığından bihaber olması düşünülemez

  Bir de 2.babamız mesabesinde olan Hz.Nuh vardır, gemide kendisine iman eden üç oğlu ve bir rivayet seksen Müslüman vardı yani dünyada o zaman o seksen kişiden başkası yoktu aynı şekilde onlardan gelen insanların Allahın varlığından bihaber olması düşünülemez.

  Çin kaynaklarında bir uyarıcıdan bahsedilmemesi onlara peygamber gonderilmedigi anlamına gelmez kaldı ki bütün kaynaklara baktin mı ki kesin konuşuyorsun, her gün tarihe dair yeni bilgiler ortaya çıkıyor.
  3 -6 ... kaymak hafiz