bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Maalesef bizim türklerdir.

ÇOK MERAK ediyorum Çinliler ''ulan ne duvar örmüşüz tee uzaydan bile görünüyo'' falan diyolar mıdır?Herifler resmen Çin'in yaptığı şeyle övünüyolar arkadaş, sırf bizden korkularına yapmışlar diye. Adamlar dünya devi olma yolunda ilerliyo biz hala 1000 yıl öncesini göze sokuyoruz. Ulan şuan internete bağlandığın pc %50 Çin,Tayvan markası veya %90 çin üretimi üretimi. Neyin havasını yapıyon. Bide facebook'Ta orada burada resimlerini paylaşıp duruyolar, en fazla 10 km yukarıdan çekilmiş fotoğrafları uzaydan çekilmiş gibi göstermiyolar mı bitiyorum.

Cidden yeter artık. bir milliyetçi olarak utanıyorum sizden valla.

Dur aklıma bi şey daha geldi lan olum bu surun uzaydan görünmesi sağlayan, onu diğer yapılardan ayıran şey nedir amk. Sıradan bir otoban daha net belli oluyo yukarıdan.
    5 -2 ... arpadam kaymakpuruzu
  2. 2.
    ne demişler; çerkesden atını, kürtten malını, türkten avradını sakınacaksın diye de övünür bu er kişisi. büyük ihtimal yozgatlıdır.
    ... sir dorian grey
  3. 3.
    uzaylılara karşı bir savunma olduğunu sanan insandır.
    ... tanri bizimle sims oynuyor
  4. 4.
    Genel bir yanılgıdır zira çin seddi uzaydan görünmemektedir.
    ... flat head
  5. 5.
    çin dünyanın ucuz amelesi olduğu için doğru yapan insandır. çin devleti zengindir ama insanları fakirdir.
    ... anambunelan
  6. 6.
    ılıktır.
    ... cartoon pierre
  7. 7.
    sayesinde, Çinliler'in fakir olduğunu, bu nedenle böyle bir yapıtla övünemeyeceklerini ve bu hakkın müteahhit halk olarak bize geçtiğini öğrendiğim insan.

Teşekkürler güzel insan.
    ... arpadam kaymakpuruzu
  8. 8.
    Cahil insandır. Bunun sadece bir mit olduğunu bilmez. Güvenilir kaynak: popular science nisan sayısı.*
    ... ikizler kizi
  9. 9.
    Çin seddini yaptırtmış bir millet olmakla övünülebilir.
    3 ... efsane komutan
  10. 10.
    çin seddinin uzaydan görünmediğinden haberi olmayan insandır.
    ... flat head