1. 1.
  salyangoz, kurbağa, envai çeşit böcek, fare * , kedi, köpek gibi yaratıkları menülerinde kullanmaktan çekinmeyen uzakdoğu mutfağı.
  2 ... steve
 2. 2.
  dunyanin en zengin mutfagi diye de bir unvani vardir ki, olmaz olsun. genclerimiz buna kanip, aa ne kadar guzelmis, bi de ben deneyeyim diye dusuyorlar bu tuzaga.
  oyle her cesit yaratigi kullanirsan tabi zengin olur mutfagin. neyse fazla bahsetmemek lazim, insanin istahi kaciyor.
  3 -1 ... child
 3. 3.
  yöre yöre cok farklılıklar gösterir. evet köpek de yerler ama türkiyedeki herhangi bir çin restoranı zaten yemeklerini birazda türklere uyarlamıştır. gönül rahatlığıyla yenilebilir.
  3 ... hec
 4. 4.
  börtü böcek menüsü çok zengin olup sushi ile tavan yapmış bir mutfak türüdür kesinlikle ishal olmak istemiyorsak uzak duralım uzakdoğu mutfağından
  2 -1 ... enterezan
 5. 5.
  garip yemek zevkleriyle bütünleşmiş mutfak.
  yerken kullandıkları alet için;
  (bkz: chopstick)
  2 ... cikarinbeniburdan
 6. 6.
  iğrenç ötesi yemek kültürü(!)dür... bunlar* tanesi 75 dolardan 5-6 aylık ölmüş ceninleri hastanelerden toplayıp çorba falan yapmaktadırlar... insan demeye dilim varmıyor bunlara...*
  3 ... phyxius
 7. 7.
  genelde ekşi tadın hakim olduğu mutfaktır
  4 ... celibon
 8. 8.
  utanmasalar bokuda yer bunlar dedigim komünist bacaksızların mutfagı.
  1 -1 ... karpuzkabugu
 9. 9.
  sırf "hiç yemedim ben"dememek için çin restorantına girip, menüdeki en ihtişamlı,içeriğini bilmediğim bi sosla nefis kızartılmış tavuk parçaları olan bi resmi görüp bundan demiştim,birde yanına çin usüllü sebzeli pilav. fakat gelen tavuğun sosunun bal, nar ekşisi
  gibi bi sosla bulandığını gördüm.yapış yapış ,tatlı desen değil ekşi desen değil,yiyemedim, pilav desen tatsız tuzsuzdu.bi de unutmadan yemeğe başlamadan gidip sanki kullanmayı biliyormuşum gibi yemek çubuklarındanda almıştım.(bolca aldım. eve de götürdüm)
  ha ama çin böreği yemiştim. ulus parkındaki kafede tadı harikaydı, yoksa onu yapanlar çinli değil de böreğin ismi mi diye düşünmüşümdür.
  velhasıl tuhaf bi mutfaktır, çin dekorunu merak edenler gidebilirler.
  3 ... internettin
 10. 10.
  dün atv haberde tekrar izleyince yaratıcılıkta sınır tanımamazlıklarını ayakta alkışladığım mutfak kültürü..hadi kedi kopek yılan, hamam böceği neysede..henüz tüyü bitmemiş kelebeklerin daha -kozalak şeklindeki tırtılları-cips yapmak nerden aklınıza geldi kardeşim... pes yani bravoooo..
  3 ... internettin