1. 1.
    Fotoğraflar çok gerçekçi ben inandım. Nasa daha düne kadar aya inecek teknolojiyi kaybettik derken çin sözde aya indi. Uzay kadar tasak muhabbeti dönen yalan yok sanırım.
    çin in ay ın karanlık yüzüne inmesi
    Hollywood daha inandırıcı filmler çekiyor bu ne lan? Alüminyumdan at arabası yapmışlar mk.
    2 -6 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    çinliler ışık olayını unutmuş ama. arkada yıldızlar görünüyor *
    ... tuiran kouma
  3. 3.
    Çinli bunlar.
    Ayın sahtesini yapıp indirmişler mk.
    1 ... atlant isten gelenadam
  4. 4.
    Ne hikmetse bu aya ne zaman inseler aydınlık yüzü de olsa karanlık mk hiç aydınlık değil kodum uydusu.
    -1 ... ktm li aynasiz
  5. 5.
    animasyon gibi duruyor. bebek arabasına modifiye yapıp green screen önüne koymuş gibiler.
    ... caranthir
  6. 6.
    https://www.youtube.com/watch?v=9ASqQFWnPFs+

şu videoda cgtn animasyonu diye yazan kısım var. bu fotoğraflar o animasyondan. cgtn china global tv network demek. yani çin ulusal kanalının hazırladığı bir simülasyon görüntüsü.

şimdi burada kaynayan pekmez fotoğrafıyla milleti kekleyen düz dünyacı elemanlar çin televizyonu tarafından kekleniyor. zaten simülasyon olan görüntüleri "şunlara bak nasıl da yalan duruyor" diye millete kaktırma çalışmayın.
    ... serdarsl06
  7. 7.
    insansız araç gönderdiler. Çok aman aman bir şey değil aslında da önemi ilk olmasından kaynaklanıyor.
    Fotoğrafları heyecanla bekliyorum.
    ... cok erken oten horoz
  8. 8.
    Bir at arabasını alüminyum folyo ile kaplayıp çanak anten takınca uzaya yollanabildiğini göstermiştir. Animasyonlar bile daha gerçekçi. Dünya düzdür bu arada.
    1 -4 ... ktm li aynasiz
  9. 9.
    Ülkemizin uzay alanında henüz böyle bir adım atmadığı ve yakın gelecekte de adım atmayacağını düşündüğüm olaydır. Adamları tebrik etmek gerekir, bu bir başarıdır ve vizyon sahibi olunduğunun göstergesidir. iSTiKBAL GÖKLERDEDiR diye boşuna denmemiştir. Biz ise şuan uzun süredir yaşanan döviz kurlarındaki dalgalanmalarla meşgulüz ve önümüzde yerel seçimler var. Bunun yanı sıra henüz marketlerde satılan poşetlerin ücretini tartışıyoruz. Kıyas yapıldığında bırakın uzayı ülkemde daha birçok alanda temel insani sorunların dahi halen çözülemediği görülüyor.. Umulur ki gelecekte ilimle yoğurulmuş nesillerimiz olur. Kim istemez ki ülkemizden bilim insanları yetişsin ve başta ülkemize sonra da tüm insanlığa hizmet etsin. Fakat ülkece bu tarz bilimsel politikaları henüz edinmediğimiz için gelecek epeyi zor görünüyor..

Hasılı, dünya evriliyor.. yeni trendleri ülkece kaçırmamalıyız.
    -1 ... sosyalamele
  10. 10.
    Yalandır ya inanmayın.
    ... kalahari 1