1. 1.
  çinlilerin genel olarak vucudun hassas noktalarını hedef alan işkencelerine ve bu tanıma uyan diger işkencelere verilen genel ad.
  8 ... komandost
 2. 2.
  başına bir teneke kova geçirirler, ellerin arkadan bağlı bir sandalyeye bağlanırsın kaçamazsın sağa sola. yukardan kovaya saniyelik aralarla su damlatılır. kapalı hücrede başka ses çıkmaz. saatler geçer...şıp şıp şıp diye tepene damlayan su damlası birsüre sonra sana gümm gümm güm gibi gelmeye başlar delirmeye başlar çıldırırsın. bu ve benzeri canice ama bir o kadar da insan ruhunu çözmüş akıllıca işkencelere çin işkencesi denir.
  10 -2 ... kirmastılı
 3. 3.
  diğer birçin işkencesi ise *önce insanı düz bir yere sırt üstü yatırıyorlar.daha sonra göbeğini açıp üzerine ters cevrilmiş bir kova koyuyorlar.kovanın içine ise bir fare.Daha sonra ise kovaya bir ısıtıcı tutuyorlar.zamanla ısınan kovada fareler kovadan cıkmak için deliler gibi hareket ederler.kova metalden olduğunda oradan kovayı parçalayıp dışarı çıkmak kolay olmadığında çare olarak insan etini parçalayarak çıkma yoluna başkoyuyorlar.sonuç olarak vucudunuzdan bir parça kopmuş oluyor.allah düşmanımın başına vermesin..*
  10 -2 ... berbay
 4. 4.
  (bkz: mankurt)
  1 -1 ... baadir
 5. 5.
  bu işkencelerin çeşidi çok fazladır. aslında çinlilere ait olmasalar bile çinlilere yakıştırılan işkence biçimleri vardır. mesela bir adamı dar bir hücreye kapatırsınız. hücre boy olarak yeterli büyüklüğe sahiptir, ama en olark çok dardır kesinlikle eğilemeyeceğiniz boyutlardadır. böyle durumlarda suç ortağını söylemek en iyi çözümdür. erkekliğin belli bi yüzdesi vardır, di mi ama.
  2 -1 ... impayatoy
 6. 6.
  işkence yapılıcak adam bir hücrede bir hafta boyunca aç ve susuz bırakılır. bir haftanın sonunda adama bir avuç çiğ pirinç verilir aç adam pirinci hemen yer. sonra bir bardak su verilir adam suyu da içer. midede su ile buluşan pirinç pişmeye başlar -pirincin pişmesi için 30 derece yeterli iken mide 38 derecedir- pişen pirincin hacmi artar dolayısıyla adamın midesi çatlar ve adam ölür.
  aynı yöntem mentos ve kolaile de denenebilir.
  7 -1 ... t square
 7. 7.
  cin çarpması eylemiyle örneklenebilecek cinler tarafından uygulanan işkenceler bütünü.
  -2 ... yandal arkeolog
 8. 8.
  önce suçlunun erkeklik organı herhangi bir şekilde ereksiyon haline getirilir. bu durumdaki penisin içine uzun ve ince cam parçaları sokulur. organ normal haline gelmeye başlayınca cam yavaş yavaş kırılmaya başlar!
  3 -3 ... annabell lee
 9. 9.
  http://www.buldun.com/geyikler/956/
  1 ... optio
 10. 10.
  ucuz işgücü ve düşük maliyetli girdilerle üretilen ve bu sayede piyasa fiyatının çok altına satılabilen, ucuz ama kalitesiz işkence türü.. ufak hesap adamı omayın, üç kuruş fazla verin kalitelisini alın kardeşim. hem para yabancıya gitmesin ulusal sermaye kazansın de mi..
  3 -1 ... coffeeandcigarettes