1. 1.
    osuruktan teyyare selam söyle o yare havasında savaştır. olacağını hiç sanmıyorum ama olursa da kesinlikle osuruktan teyyare olur.
    1 ... bsgaq
  2. 2.
    savaş meraklısı klavye şövalyelerinin hayallerinden biridir sadece.

(bkz: hanım tedirgin)
    2 ... jurassic
  3. 3.
    üçüncüsünü bilmem ama dördüncüsü taş ve sopalarla yapılacak.*
    -2 ... fatma girift
  4. 4.
    (bkz: metal fırtına)
    ... mecnuniks313
  5. 5.
    (bkz: rusya siker)
    ... saipsiz
  6. 6.
    üçüncü değil bence 100.dünya savaşına neden olacak savaştır.Çin kazanır gibi.
    ... esbibi
  7. 7.
    olmayacak savaştır. Amerikan şirketlerinin çinde büyük yatırımları vardır. Üretiminin bir kısmı çinde devam etmektedir. Böyle bir savaşın patlak vermesi amerikanın üretiminin düşmesine, çinin de sermayesiz kalıp milyalarca insanının birbirini yemesine neden olacaktır.

ek: büyük çaplı Nukeler kullanılacak savaş tehdidi geride kalmıştır, O bana nuke attı ben ona atarım derseniz artık herkesin elinde nuke var haliyle buna kimse cesaret edemez.
    1 ... selim pusat
  8. 8.
    iki zalimin kapışması demek isterdim ama bunun adı kısaca, üçüncü dünya savaşıdır. yeni ölümler, yeni toplu mezarlar, yeni dramlar, yeni devletler, yeni sınırlar demektir.
    ... ispirli
  9. 9.
    dünyanın bir daha götü doğrultamamasına sebebiyet verir.

ayrıca, önce başlayan alır.
    ... preston
  10. 10.
    abd eski savunma bakanı(clinton dönemi) william s cohen'in timaş yayınlarından çıkmış olan "abluka"(orijinali "dragon fire") isimli kitabında ayrıntılarıyla bahsi geçen savaştır.
    ... bu boru baska boru