1. 1.
  milenyumun dört atlısı.

  henüz ilk adımlarını attığımız milenyum bu dört atlının birbiyiyle ilişkisine yada çelişkisine göre şekillenecek. en çok da ab ve trump bunun farkında. o yüzden trump kendisinden beklenen deliliği yap a mıyor. ab ise artık yunanistanları oynuyor ve chpd li itlerine güveniyor. amaç sahte atatürkçülükle tr yi yine kendine bağlamak. ab elbette ölmeyecek ama isveç, norveç olmadı japonya ayarında siyasi cüceye dönüşecek.

  tarihte aslında değişen bir şey yok, kim en hızlı ve en büyük orduyu çıkarabiliyorsa o büyük devlettir. bu da bizim uzmanlık alanımız.

  evet, bi ara ingiltere ye yenildik ama şartlar çok değişikti. ayrıca o ingiltere de belini doğrultamadı. işte bu da bizim caydırıcı gücümüz.
  1 -2 ... tea man
 2. 2.
  kumandası kırık robot doğru çöpe gider.

  kumandayı da robotlar kullanacaksa zaten o millet kendi kendini çöpe atmış olur.
  -1 ... tea man
 3. 3.
  chealse,realmadrit,liverpool,yozgatyimpaşspor...
  1 -1 ... karimi yiyolar ya
 4. 4.
  O değil de dünya gündemi dünya haberleri hep ABD ve Türkiye arasında geçer. iki gün haberlere bakın örneğin Hollanda örneğin Danimarka hiç haberlere çıkmaz yok Türkiye söyle yaptı yok Türkiye Amerika görüşmesi felan dünyaca çok ünlü bir ülkeyiz cidden sanki bu gidişata yol veriyoruz yol gösteriyoruz belki de tüm Avrupa üstümüze oynadığı için.
  2 ... oldschool zencisi
 5. 5.
  Süper güç türkiye ve yancılarıdır.
  1 -1 ... bu nick kullanilamaz