1. 1.
    sarayda altın varaklı tabaklarda bardaklarda oruç açanlara yine dert olmuş kışa hadi kışa gidin kemiğinizi kemirin.
    8 -5 ... stallion
  2. 2.
    bir de erdoğanın iftar görüntüleri var onlara da bi bakın.
    6 ... kremlinkadini
  3. 3.
    milletin adamıdır.
    9 -1 ... drdolantin
  4. 4.
    Ben ikna oldum. Kesin ince ye veriyorum, oyumu.
    7 -4 ... frekans
  5. 5.
    Oruç tutuyor mu bari? Biz ramazanda bira içtiği görüntüleri hatırlıyoruz da.
    6 -17 ... bir istanbul beyefendisi
  6. 6.
    Hayatının ilk Ramazan orucunu tutan dini siyasete alet eden bir adet samimiyetsizdir.

Ramazan Ayı’nda oruç tutan, oruç ibadetinin mahiyetini bilen biri o ayda çıplak kadınların arasında içki yudumlayamaz.

Külahıma anlatın bu naneleri.
    5 -14 ... lightsaber
  7. 7.
    "Hayatının ilk Ramazan orucunu tutan dini siyasete alet eden bir adet samimiyetsizdir."

sesli güldüm. fetullahın devşirmesi vatan hainine bak hele sen dini siyasete alet etmekten falan bahsediyor. e tabi bunun için her gidilen evde masa olsa da yemeği yerde yemek lazım doğru.
    11 -5 ... flat head
  8. 8.
    lan bi yanlışlık var orda bir tek ince yiyo yemek yoksa amiri gibi ezan okunmadanmı açtı orucu.
    2 -1 ... monroe
  9. 9.
    benim üzerimde herhangi bir etkileyiciliği veya irrite ediciliği bulunmayan cumhurbaşkanı adayıdır.
    4 ... roza shanina
  10. 10.
    saray da yüzlerce insana yeticek yemekle oruç açanları yücelten ak trollerin hoşuna gitmeyen görüntülerdir. kudurun.
    1 -1 ... trakyali kemalist