1. 1.
  çocuklara özenip, yediği çikolatadan zevk almaya çalışan kişi. bu veletler de ağzının tadını biliyorlar, çikolata sütlü mü olsun bitter mi ?
  1 -1 ... mendoza
 2. 2.
  tadını çıkararak yemedir. bir benzeri de çikolatalı biskivinin önce kenarlarını yedikten sonra ardından arasının açılmasıyla ulaşılan çikolatanın yavaş yavaş yenmesidir.
  ... last survivor
 3. 3.
  yokluktan yapılan bir eylem olma olasığılı yüksektir. nadiren tadılan çikolatanın bi an önce bitmemesi için yapılan bir şeydir.
  2 ... bedevix
 4. 4.
  kardeşe yapılan sadistçe işkencelerden biridir. şöyle ki kardeşinle beraber çikolatayı alır ve kardeş payı yaparsın. sonra sazan kardeş hızlıca yerken çikolatasını sen rölantide tadını çıkarırsın çikolatanın. işte o sazan kardeş çikolatısını bitirdiğinde senin elinde kocaman bir çikolata ve sazan kardeş olur. bir taşla iki kuş budur. *
  3 ... seviyeli26m
 5. 5.
  --spoiler--
  pudingi çay kaşığıyla yiyim de çokmuş gibi gözüksün.
  --spoiler--
  *
  2 ... anjelika
 6. 6.
  kardeşimin canını çektirmek için başvurduğum eğlenceli bir harekettir. Yaparken onun bana öyle mahzun bakması yok muydu? işte zafer benim diye bağırasım gelirdi.
  ... hellboyy
 7. 7.
  fındıklı çikolatayı ağzına atıp erittikten sonra ortaya çıkan fındıkları katur kutur yemenin değişik bir versiyonudur. ayrıca uyuz olurum. o ne öyle daha önce hiç çikolata yememiş gibi! ilkokuldayken elemanın birine 1 adet doritos verirdim, ben paketi bitirirdim o hale 1 taneyi yiyemezdi. peh!..
  ... daglara sevdali adam
 8. 8.
  çikolata emerek yenir, daha güzel.
  ... jacobin
 9. 9.
  Muhtemelen dişi ağrıyanlar tarafından gerçekleştirilen yeme eylemi.
  ... igdecekirdegi
 10. 10.
  bitmemesi için, daha doğrusu hemen bitmemesi için yapılma olanağı yüksek eylem. ben de yaparım bazen yani çoğunlukla aslında hep. çok seviyorum hastasıyım o derece.
  1 ... sulugoz