bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kezbandır.

açık ve net kız dediğin isteğini mızmızlanarak söylemez net söyler ama kabaca değil tatlı dille gerekirse şımararak ama.

uff istiyorum işte ya çikolata almazsan sana su getirmem zart yapmam zurt yapmam diyerek emrivaki değil.

Allah bu tip kızları uzak tutsun.
    4 -6 ... malbeyani
  2. 2.
    ağzının ta ortasına kürekle vurulması gereken kız.
    3 -5 ... besmele besmerello
  3. 3.
    regldir. hoş görülmesi, istediğinin yapılması gerekir. sinir harbi içinde olduğundan, aksi takdirde başa fena şeyler gelebilir.
    ... yine aksam oldu
  4. 4.
    uzun süreli ilişki yaşanmayacak kızdır, muhtemelen birinden ayrılıp başka birisiyle çıkıyordur.
    1 ... sifrem qwerty
  5. 5.
    erkeklerin egolarını tatmin etmek amacıyla sevgilisine oraya gitmiceksin demesiyle aynı olaydır.
    1 ... yav he hee
  6. 6.
    yiğenimdir lan. daha 3 yaşında nası tatlı sıpa. *
    5 ... ashtray
  7. 7.
    yeni nesildir, birşey yaptığını sanmaktadır. tatlı olduğunu sanmaktadır.
    1 ... hacavera
  8. 8.
    banane yaaa istiyommmm tribi ile
    çikolatada ne bulduğunu bir türlü anlamlandıramadığım dişi kişidir. Çikolatanın mutluluk verdiği yalanına inanmasından dolayı azıcık da çocuksu bir saflığa sahiptir. Dikkate almayın. Bu tür bir durumda ellerinizi başınızın arasına alın ve tehlikenin gecmesini bekleyin sonra da koşar adım uzaklasın.
    2 -1 ... mathildaa22
  9. 9.
    kesin gününde olan kızdır mızmız ukala ve çekilmezir.
    2 ... malbeyani
  10. 10.
    alıcak onu babam, binicem üstüne, vurucam kırbacı repliklerini akla getiren türk kızıdır.
    kişisel not: bu yaşıma geldim, nedir bu çikolata sevdası anlamadım bir türlü.
    2 ... naznaz