1. 1.
    kac gundur surekli yapilan davranis.

ovv bu tosun'a nasil para kaptirmislar. ovv bunlar anadolu comari. ovv bunlar bilmemne. he sen cok zekisin kodumun mali. sen hayatinda hic hata yapmadin. sen hayatinda hic kazik yemedin. 50 iq'lu veletler ciftlik bank uzerinden ego kasiyor. bi siktirin gidin suradan.
    -3 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    iş arkadaşlarımdan birisi geçen yıl bu mereti övüyordu işte şu kadar parayla girdim 1 yılda anaparamın 3 katını vericek felan 2 aydır sistemdeyim bu kadar para getiri sağladı felan filan

Bu bahsettiğim şahıs ekonomi mezunu uzun zaman ticaretle uğraşmış birisi demek ki herkes aptal olmuyormuş. Şimdi kara kara düşünüyorlar düşünsünler.
    2 ... biraz martin biraz riggs
  3. 3.
    Arabasını satıp bu işe gireni biliyorum. Ve evet açık söylüyorum aptallık. En başında da belirtmiştim bunun tekinsiz bir organizasyon olduğunu. Böyle bir oluşum olsa”devlet eliyle” çok güzel olur, hem ülkede tarım-hayvancılık gelişir hem insanların cebi para görür hem iş alanı açılır. Lakin daha ne olduğu belli olmayan bir işe ciddi paralar atmak hakikaten düşüncesizlik, sazanlıktır.
    1 ... paperstreett
  4. 4.
    ulan anlayın artık şunu. kısa yoldan para mara kazanılmaz!
    ... barkhausen krakeri
  5. 5.
    ne yalan söyleyeyim öyle sanıyorum

çiftlikbank mağdurlarına bakıp kendini zeki sanmak
    4 ... yastiklagezen
  6. 6.
    yani adamlar o kadar gerizekalı ki; hem çiftlikbanktan kazıklanıyorlar hem de çiftlikbanka kaptırdıkları parayı geri alacağını söyleyen başka biri tarafından yeniden kazıklanıyorlar.
    çok enteresan beyin kıvrımlarına sahip bir halkımız var.
    1 ... munir bey
  7. 7.
    bitcoincilerdir bunlar. 20 bin dolardan bitcoin aldılar, pumd, dump, krump, drop diye terimler kullanarak zeki havası veren ama sonuç itibarı ile bitcoin'in hackerları tarafından köklenmiş, saplanmış kitlelerdir. bitcoin şu an 7 bin dolar sanırım. 13 bin dolar nerde sayın zeki?
    1 -1 ... daikokuten
  8. 8.
    normalde zeki olduğumu hiç düşünmem, korkarım bundan lakin bu arkadaşları görünce bir nebze de olsa zeki olduğumu düşünüyorum. geçenlerde bu çiftlik bankta para kastığına inanan bir arkadaşım "tibb bana paranı ver onu hemen 2 ye katlayayım" diyordu. şimdi ağlıyo
    ahahahahhahahahahahahhahahahahahahah
    1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  9. 9.
    lan bir kere değil bin kere aynı oyunlara gelenlere bakıp onlardan zeki olduğumuzu söylüyorsak sorun ne?

hiç kazık yememiş miyiz! yemiş olan da olur, yememiş olan da... fakat aynı numarayı bilmem kaç kere yutan çıkmaz bizden.

bunlara din, iman, allah de, bir de çok para vaat et, götlerindeki donu alırsın...
    2 ... rumeli71
  10. 10.
    Hiç bir zaman büyük konuşmam, insanoğluyuz her zaman aldatılmaya uygun bir ânımız vardır.
    Ancak deneyimler gösteriyor ki; nerde bir din, iman, vatan, millet, sakarya muhabeti orada bir sakatlık olma ihtimali normalden yüksek.
    3 ... varuna