1. 1.
    annesinin ilaç parasını boktan işlere yatıran enayinin birinin başı tuttuğu olay.

uruguay'a gidip çiftlikçiyi vuracaklarmış. gelin ben sizi ucuza götüreyim deyip üsküp'de bırakıp kaçacaksın bu enayileri. zuhahhahaha...

çiftlikbank kerizlerinin uruguay a gitmesi
    16 -3 ... system error
  2. 2.
    Mağduriyetinden bahsederken bile tavuğun daha avantajlı olduğunu belirtiyor asdgsfgamgötmemedsfadasdsfa!

Bunlar akıllanmaz lan, bulup tekrar tekrar sikmek lazım bunları.

Beybi!
    14 -2 ... fistingci sahap
  3. 3.
    (bkz: çiftlik bank da dolandırılanların dikkatine).
    ... bilgisayar delisi
  4. 4.
    Sesli güldürmüştür.

Dalyarağa bak cebinde 5 lirası yok, kadıncağızın ilaç parasını gitmiş basmış hain evlat bide suikast timi kuracakmış bak bak... işte bunlar hep 64 iq ve çok fazla hitman oynamaktan kaynaklı.

“Tavuk daha iyi sürümden kazanıyorsunuz” bak hala ya hdjdkakshslsks.
    13 ... flat head
  5. 5.
    ulan o kdr parayı her hafta beşiktaş'ın maçlarına üst oynasaydınız şimdi kendi çiftliğiniz olurdu.
    3 ... munir bey
  6. 6.
    "Tavuk daha iyi oluyor sürümden kazanıyorsunuz bu arada..."

Allah'ım bu nedir, akıl almaz bir şey yarabbim.
    2 ... mutemet ali riza efendim
  7. 7.
    Trol'ü algılayamayıp kendini zeki sananları görmek üzücü.
    3 -1 ... ulkucuwolf
  8. 8.
    Mavi yumurtlayan tavuklar benimde favorim.
    ... beyaz baretli mehmet aga
  9. 8.
    Şu trollere bile domalıyorsunuz.
    ... abbas dikbasar
  10. 9.
    Arkadaşlar dalga geçmeyin insanlar burda mağdur durumda. Paralarını kaybetmişler, bilemezlerdi sonuçta. Ben çiftlikbank mağdurları için özel bir fon oluşturuyorum. Oraya gelecek bağışlarla bu mehmet aydını bulacağız ve adalet yerine gelecek. Gerekirse urguay ordusu ile karşı karşıya gelir yine de tosun paşayı alırız. Özel fon çok önemli bunun için. Belli bir destek lazım. O sebeple lütfen iletişime geçin benimle. Kesinlikle dolandırıcı değilim. Mağdur kardeşlerim için çabalayan bir adalet savunucusuyum. Çiftlikbank hesap verecek! Bağış yapılacak hesap bilgileri için pm lütfen.
    1 -1 ... azkaban tutsagi