1. 1.
  para tuzağı.
  31 ... keepx
 2. 2.
  Çok kötü patlayacağını düşündüğüm vakit sikertgeç. Ahan da yazdım.
  66 -1 ... centurion
 3. 1.
  https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=IQKEDR üye olmak için tıklayın

  Merhaba Arkadaşlar bende ilk duyduğumda gerçekten çok tereddüt ettim ve öğrenci olmam sebebiyle çok düşündüm araştırma yaptım ilk etapta whatsapp grubuna girdim baya kişi vardı grupta herkese ayrı ayrı sordum aldığım cevap beni gerçekten şaşırttı 135 bin tl yatırım yapan bir abla vardı aylık getirisi 35 bin tl miş çok şaşırdım.Sonra şirketi inceledim . Vergiye Kayıtlı Limited Şirketi Marka Değeri Vardır Birçok Şubesi Vardır SSL Kayıtlı Yatırım Bütçesi Ayrılmış Oyun iletişim Yöntemleri Kusursuz Müşteri Hizmetleri Çalışıyor Yazılım Ekibi Çalışıyor Güvenilir Hizmet Bunları görünce ilk etapta 5 bin yatırdım sonra 800 tl daha yatırdım an itibari ile aylık gelirim 1100 tl öğrenciyim kiramı,sigara paramı ve aylık tüm giderlerimi çıkarabiliyorum.5 ayda paramı amorti edecem. şirket daha 9 uncu ayında ve 19.000.000 bin tl yatırım yapmıs 2 adet büyükbaş hayvan çiftliği ve bi adet 550 bin yumurta kapasiteli çiftliği mevcut vereceğim linki tıklayarak üye olabilirsiniz whatsapp grubu kuracam isteyen her üyeye yardımcı olurum Çiftlik bilgi işlem bilişim tarım hayvancılık ticaret limited şirketi Beşevler Mh. Yıldırım caddesi no:224 Nilüfer/Bursa Çekirge VD No :2550377910 Tic no: 92623 Mersis no:0255037791000010
  1 -32 ... burcunews
 4. 2.
  gerçekten para kazandığım bir sistem bu yoklukta çok mutlu ediyor insanı.
  1 -5 ... burcunews
 5. 3.
  istenirse başarıya ulaşmanın en güzel örneği.
  3 -1 ... burcunews
 6. 3.
  maalesef ponzi.
  13 -1 ... yoski
 7. 4.
  Keriz dedektörü. Şirketi kuran 20 yaşlarında bir çocuk.
  Voleyi iyice vurunca iflas gösterip, kaçar. Para yatıranlar da kerizlikleriyle kalır.
  Bu ülkede zengin olmak sahiden çok kolay.
  52 -1 ... benisizdelirttiniz
 8. 5.
  ne oldukları hakkında hiçbir bilgim yok. fakat şunu biliyorum ki bu tür şeyler kesinlikle para kazandırmaz. hele tv reklamları tam bir komedi. yani apaçık bir dolandırıcılık, sahtekarlık şebekesi...
  7 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 9. 6.
  etrafımda okumuş etmiş koca koca adamların oynadığını görünce kafayı yediğim oyun.

  Ulan mal, ulan koduumun salağı, senin okuduğun mektebin amk gerizekalı seni. Lan aklın alıyor mu kağıt üzerinde dahi zarar eden bir sistemin devam edebilmesi. Ula hani inek, hani tavuk, ula hani kablo?

  Bi ara koftiden bi sucuk reklamı çaktılar televizyonda. Arasan bulamazsın o sucuğu, ula hani sucuk?

  Zamanı gelince şirket ticaret sicile acizlik bildirisi çekip iflası çakınca elin boş gözün yaş oturucan artık. Mal seni gidi. Elim ayağım boşandı sinirden amk.
  16 -1 ... centurion
 10. 8.
  anladığım kadarıyla yeni bir ponzi piramidiyle karşı karşıyayız. insanlar kazıklanmaya doymadı. başlığı açan, sürekli başlık altında yazan reklamcıdan da mı işkillenmiyorlar anlamıyorum.
  6 -1 ... the adamin biri