1. 1.
    evet bugün resmen 500 bin türkiye vatandaşı kerizin , yanlış okumadınız 500.000 kerizin yüz milyonlarca lirasını cukkalayan mehmet aydın sırra kadem basmış ve genel müdür niyazi karakoç'ta bende mağdurum triplerine girmiş bol para vadeden çiftlik bank batmıştır.

vatana millete hayırlı olsun derken bir senede 100'de 180 (%180) para cukkalayacağız diyen vatandaşlarımıza da selam olsun. devletin bakanı da aman koşun savcılıklara suç duyurun (*) diyerek yardımcı oluyormuş. canım bakanım biliyor kerizini.

bu arada kendini yakmak kesmek üst kattan atmak isteyenlere tam destek veriyorum.

tamamen arkanızdayım ölün de helvanızı yiyellim.

ulan akıllanmadınız be.
    gelen geçiriyor giden geçiriyor yatırız beceriyor doğru olun adil paylaşın diyen solcu da düşman oluyor.

beter olun.
    fadıl koydu , milli görüş camilerde avrupa'da soydu , kastelli donunuza kadar aldı cem uzan kaymaklıyarak yedi birde üstüne yüzde 8 oy aldı hala akıllanmadınız ya adam olmazsınız .

aloooo arka sokakta para yatırana mokor varmış bedava koşunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 1
    9 -2 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    beter olsun kuş beyinli şark kurnazı görünümlüler.
    3 ... flat head
  3. 3.
    Iyi zikildiler ama uyardik biz onlari sen ne anlarsin dediler gerizekalilar.

Simdi sira avukatlarda onlarda biraz tokatlasin bunlari ekonomiye can gelsin.
    1 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    kredi çekenler var bunun için *
    2 ... sartre beauvoir camus
  5. 5.
    ulan adamların namı anama kadar gitmiş be. arkadaşının kızıyla oğlu yapıyomuş falan bana anlatıyo kadın. dedim onları götünden sikecekler ana, bizim işimiz olmaz öyle şeylerle. yakında görürsün dedim, sen ne dersen odur oğul dedi.
    3 ... kiminanir vol2 special edition
  6. 6.
    havyanın tüyünü yününü kanını bokunu el temizlicek bizim rabialar parasını yicek ha olum çok saflar lan çiftliği olan insanlar bile köpek gibi çalışıyorlar sen yatarak ne kazanıyon .
    1 ... marvolo riddle 2
  7. 7.
    Türkiyenin dolandırıcılık tarihine bir başka “bank” daha adını altın harflerle yazdırmıs bulunmaktadır.
    Egebank Sümerbank Yurtbank gibi offshore bankacılık hizmetleri zedeleri ve holding zedelerin
    paralarını faiziyle birlikte geri alma konusunda uzman bir avukattan çiftlikbank a karşı açılacak davalarda hukuki yardım almak isteyenler olursa lütfen bana ulaşsın.

işi uzmanından alacağınız hukuki destek ve güven verici referansları görmek için bana ulaşın.
    2 ... morfinligeceler