1. 1.
  Tabi lan manyak mısın?
  "Kudüs kırmızı çizgimizdir" dediği için kemalistler para yatırdı zaten.
  (bkz: kırmızı çizgisi kudüs olanların devamlı keklenmesi)
  21 ... tengir budun
 2. 2.
  güldürmüştür.

  2.5 milyon ruhsat parası alacağım diyerek vatandaşını ergenin birine düdükletmiş başkan. ulan şu memlekete bir gram faydanız olsun kurban kesicem amk!
  2 -6 ... frktmz krds frktmz
 3. 3.
  yalnız 15 milyon lira verip arsa almış bu çiftlik bank bahsi geçen bölgeden. eğer doğruysa ortada tam tersi bir tokatlama var. zira o bölgede arsalar o kadar para etmez. cehapeli belediye bildiğin çiftlik bankı tokatlamış.
  6 ... ecinni
 4. 4.
  ya ibiş, haberi yapanların işi gücü yok kim ne kadar para kaptırdı onu mu araştıracak? ya bir kere de yenilgiyi kabul edip, şapkanızı * önünüze alıp düşünün ,"biz nerede hata yapıyoruz" diye.

  ya da ben söyleyeyim. artık şu sol illetinden kurtulun.

  --spoiler--
  inekleri görünce dayanamadım.
  --spoiler--
  1 -3 ... frktmz krds frktmz
 5. 5.
  "Ciftlik bank"a parasini kaptiranlarin hicbiri masum degildir.zira kolay para kazanma derdine dusenlerin sonu hep ayni olmustur.
  Gelince iyi, gidince kotu olacak. Yok oyle bir dunya.
  14 ... sari civciv
 6. 6.
  çiftlik bankın varlığını millet dolandırıldığında anladım. soyulmak kemalistlere değil bazı kesimlere has duygu. benzin 6 lira, dolar 4 lira ama sağ parti kral.
  7 ... kafam bir milyon
 7. 7.
  oto yıkamacısı kamyoncuların kucak dansçısı götünde don yok açlıktan nefesin kokuyor ama hala dinci zenginin hacı yağ sürülmüş taşağını yalıyorsun.

  sözlüğe rezil oldun ama adam olamadın.

  biraz evvel çiftlik bank başlığı altında paylaştım ''din-kitap ,şehit,gazi-afrin ''üzerinden nasıl dolandırıcılık-hırsızlık yaptıklarını ...

  bugünlerde hafriyat halinde olan ümraniye meydanında ki kermes ve festivallerde bu tombili el üstünde tutulurdu ümraniye belediyesi tarafından.
  ceo-koca götçü parlak mehmet aydın.

  esas rezalet üç beş ay sonra çıkacak çünkü çoğu insan evini ipotek ettirdi kredi çekti,emekli maaşını bloke ettirdi kredi aldı. çok esnaf var kredi yada tefeciden döviz bürosundan senetle para alan.

  sen hala chp'den dem vur.

  chp belediye başkanı iyi yapmamış ama ne yapsın karşı taraf parayı saymış tarlayı almış etrafını çevirmiş
  ,ruhsat parasını yatırmış. yani ortada avanta falan yok dolandırıcılık yok. yarın o arsa -tarla satılır dolandırılan insana bir miktar ödenir.

  burada hokkabazlık yapacağına aç yeni akit sitesini mehmet aydın ve diriliş oyuncusu mehmet çevik'in afrin çatışmasını nasıl kullandığını oku oku da adam ola diyeceğim ama ,nerede?

  ulan seni senegalli tokmağı kocaman davulcuya vereceğim bu kıyağımı unutma .

  zevklendin dimi, köftehor.
  7 ... baris hemen simdi
 8. 8.
  Çomarlıkta bugün.
  2 ... thelma
 9. 9.
  çiftlik bank tarafından tokatlananların iddiasıdır.

  (bkz: kudüs kırmızı çizgimizdir)
  4 -1 ... ataturkcu 20
 10. 10.
  işte insan bişeyi gözüyle diil de götüyle okuyunca o şekil çıkarımlarda bulunabiliyo.bu bir- ikincisi- o gerçekten öyle olsaydı, havuz medyası onu 2 gündür birinci haber olarak veriyo olurdu, asparagas ki, sadece bu sitede mevcut bu haber.
  1 ... paganviodio