1. 1.
    mağdur ve haklıdır. bu da doğal olarak hiçbir şey ifade etmiyor.

çiftlik bank mağduru
    1 -2 ... koala fakat ne fayda
  2. 2.
    Kısa yoldan zengin olma meraklısı tiplerdir.

Dalga geçmeyip de napalım?
    3 ... nickini vermek istemeyen uuser
  3. 3.
    kusura bakmasınlar da sktrnlr yani. ben kendimi o %5 lik azınlık içinde görüyorum ve taşak geçme hakkını sonuna kadar elinde bulundurduğumu düşünüyorum. sen hem emeksiz yemek kovalayacaksın 1 koyup 5 almanın peşine düşüceksin diğer insanları bu konuda hakir göreceksin ama iq su 18 olan allahın eblek suratlı dombilisi tarafından dolandırılınca mağdur olacaksın yok ya?

edit: ayrıca kredi kartı dolandırıcılığı bir takım teknik cihazlar ve imkanlar kullanılaraak yapılır bunu sizin gibi göz göre göre gidip para yatıranların kerizliği ile kıyaslamk o konudaki mağdurlara haksızlık olur.

ulan şu ülkede bu kadar keriz varken işini bilen asla aç açıkta kalmaz.
    2 ... flat head
  4. 4.
    tam dalyarak süzme mal dalga geçmeyekte napak ?
    ... prensesofadrian
  5. 5.
    salaklik yapip magduru oynayanlar icin zerre üzüntü vermiyor. müstehak size köylü kurnazi sizi. emek olmadan cep mi dolacak? öyle istiyorsan git akp den gir siyasete kalkindir yedi sülaleni.
    ... portatif
  6. 6.
    Kredi kartı bu olayla ne alaka amk?
    ... bilgisayar delisi
  7. 7.
    Profesör Canan Karatay'in telefonda dolandirildiği ve cöpe para biraktigi bir ulkede siradan vatandaslarin ciftlik bank magduriyetini garipsememek lazim diye düşünüyorum.
    -1 ... daisyyy833
  8. 8.
    kadın düşmanı tipinde meymenet olmayan fıs-fıs ismail bile nemalanmış bu mağdurlardan.
    kimse çıkıp da demiyor ki arkadaş bizi din-kitap gazi -şehit diye aldattılar.
    hala akp'den , cami imamından umut bekliyorlar.
    ne demişti birisi mehmet aydın'a açılış da..
    ''sen fatih'in istanbul'u fethettiği yaştasın,'
    ''

arkadaş yumurta-süt satmanın fatih'le konstantinapolis ile ne alakası var.

bu işin arkasında helal para aldatmacası var yani cami-imam ilişkisi aynı almanya-konya holdingleri gibi.

daha bitmedi ,sırayla bugünde bir şeyler çıkmış. biri daha din -kitap helal para diye toplamış paraları.
    bir sosyalist yapı size gelse gelin bir komün üretimi kuralım mahallede ortak üretelim ortak tüketelim dese oooooo bunlar'gomonist' gıda .

al sana haram gıda,mehmet karıları helal para ile şaapıyor.

ibadet ,din. cami'de evde seccade de (biz anne -babamızdan öyle gördük) cami dışına din çıktı mı kazığı yerseniz.
    uyanın !
    2 -1 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    bak mağdur bu senin eserin. senden söğüşlediği parayla dubai de geceliği 20 bin tl olan otelden yeni fotoğraf yayınlamış.

aynı gece de dalyan gibi hatunlarla sevişecek ertesi günde miami, hawai gezecek.

çiftlik bank mağduru
    7 -3 ... kafam bir milyon
  10. 10.
    Allah akıl fikir versin inşallah dediğimiz insanlardır ama boşa diyoruz yarın biri çıkar ona da kanar.
    ... bay efendi