bugün

insanı kilitleyen kararsızlıktır; var mı, az mı var, dışarı Çıksam mı, beklesem gelir mi, az gibi ama tuvalete girsem gelir mi gibi sorular belirir kafanızda.
Klozetin kapağını aç, işe, temizle, sifonu Çek, elleri yıka. Sabaha kadar tutar mıyım, tutsam gece uyandırır mı, gece uyandırmasın gidip yapayım ama üşeniyorum vs.
Yatağa işersin umarım.
Su içip hemen yatağa gidersem, muhakkak gece kalkmak zorunda kalıyorum. Uykum ağır geldiği zamanlar sabahları patlaycakmış gibi zar zor yetişiyorum lavaboya.

O yüzden, rahat bir uyku için yatmadan 1 saat önce suyumu içip ihtiyacımı giderdikten sonra giriyorum yatağa..
Offf bu en çok geceleri oluyor. Çişiniz az varsa sabaha kadar idare eder mi diye düşünüyorsunuz. Bombok bir durum. En iyisi önce su içip sonra işemek ve yatağa öyle girmek.
(bkz: prostat terapisi)
geceyse uyku böler ve üzer. kamu spotu atarsak:
"ayaklarımızı üşütmeyelim ve uykuda üzülmeyelim"
gündüzse gene üzer ama umursamayız zira biz de insanız.
sabah minik bir göl içerisinde uyanarak kepaze olmak istemiyorsanız en fazla 1 saniye sürecek kararsızlıktır. erkekler için durum daha sıkıntılı prostata kadar gider bu iş üşenmeyin kalkın gidin. eskisi gibi tuvaletler evden 20 metre uzakta bahçede değil lan.
azıcık gelmiştir ,tam gelse duramazdın !..
totosuyla inatlaşan altına sıçar diye bi söz var.
kararsızlıklarda genel olarak yap geç kafana takmana gerek kalmasın mantığındayımdır.

sadece eski sevgiliyi arasam mı, falanca kişiye gidip atarlanayım mı vs gibi durumlarda tekrar düşün diye tavsiye veririm.
Ay çok fena bir durum yaa. Veya karar verip gidiyorsun sonra yatağa yatıyorsun tekrar geliyor. Aşırı sinir bozucu