1. 1.
    eminönü yakınlara uğrayan hemen hemen herkesin bildiği çiğ köfteci. farklı bir tarzı var. tadı çok güzel ve fiyatı da çok uygun.
    https://video.uludagsozluk.com/v/çiğ-köfteci-ali-usta-58787/

1 -6 ... jasonburton
  2. 2.
    nerede olduğu merak edilen yalnız efsanevi videolarla gerçekten gidip sırada bekleme isteği uyandıran çiğ köfteci ustadır. bir başka videosu için;

http://alkislarlayasiyoru...;utm_campaign=player_info
    ... dahasidawar
  3. 3.
    değişik bir sunum tarzı var. maraş dondurmacısının çiğ köfteye yansımış hali. çok kez haberlerede konu olmuştu. istanbul eminönü'ne yolu düşenlere tavsiye ederim.
    1 ... vaz te official
  4. 4.
    (#31613).
    2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
  5. 5.
    hız konusunda gayet başarılı olduğu aşikar, ekstra acılı veya nar ekşili vs. olduğu zaman üzerine eklemek yerine çiğ köfte malzemesi ile karıştırıyor, buradan hareketle lezzetinin de iyi olduğunu söyleyebilirim. ustanın emeğine ve çalışmasına hiç lafım yok, helalinden bol kazanç nasip olur inşallah fakat sunum tarzını şahsen itici buluyorum. özellikle (#17832916) numaralı girdide göreceğiniz üzere, neredeyse yaka paça sipariş teslim ediyor müşteriye. bundan pek hoşlanmadım açıkçası.
    ... zenginuyak
  6. 6.
    videoları internette meşhur olan esnaftır. uslubu birçok kişiye komik veya hoş gelse de müşteri velinimettir anlayışına ters düştüğünü soyleyebilirim.
    3 ... fire in the hole
  7. 7.
    Videolarını izledim bu herifin. Hayretler içerisinde kaldım. Gelene geçene bağırıyor, hakaret ediyor ve herkes gülüyor. Benim zoruma gider lan o sözler. Kaldıramam imkan yok.

Bi herif en cahilinden.
    3 ... kokontomokonto
  8. 8.
    Bu adamin sattigi Cig kofte degil camur.
    1 ... atechso
  9. 9.
    Çamur falan değildir. Gayet doyurucu ve biraz lezzetli çiğ köftesi vardır. istanbul gibi bir yerde de gayet ucuzdur.
    -1 ... marjory stewart baxter
  10. 10.
    çiğ köftemi genelde şoktan alıyorum. aynı tad aynı lezzet. ayrıca sigara da satıyorlar.
    1 ... uzay muhtari