1. 1.
  sözlükte yeni yazar olmuş kimsenin tanımadığı bir garip yazar.
  2 -2 ... hildeshaym
 2. 2.
  uzulmesin, yazdikca, sozlukte daha fazla vakit gecirdikce arkadas edinecek yazaridir.
  4 ... evvesa
 3. 3.
  (bkz: ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı)
  16 ... bagdagul
 4. 4.
  bu yazarlar entry yazdiklari zaman gozukmemelidir, zaten cevreleri de yok kim okuyacak. ama illa gozukecekse, cevresi olmayan yazarlarin nicklerinin yanina yonetim tarafindan bir isaret konulmalidir, boylelikle bizde okumakla bosa zaman kaybetmeyiz, kendi kendilerine okurlar. ayrica zirvelere de gelemesinler, sonra cevre falan yaparlar neme lazim, ve en onemlisi onlarin mesaj gonderme ve okuma izinleri olmasin boylelikle kesinlike cevre yapma sanslari engellenmis olur.
  2 -6 ... ben hep 17 yasindayim
 5. 5.
  (bkz: ezik)
  5 -18 ... freedom
 6. 6.
  (bkz: beni tanidilar siz kacin)

  diyecek kimsesi dahi olmayan yazardır.
  6 ... cerquanne
 7. 7.
  (bkz: siz kaçın gobeller beni tanıdılar)
  birini eleştirir, eksi yağar. eleştirdiği yazar, onu eleştirir, laf sokar boktan bir şekilde, ona artı yağar. sözün özü, sen sen ol cevresi olmayan sozluk yazari; ensesi kalın, götü büyüklere dokunma. üzerler.
  3 -2 ... laz vegas
 8. 8.
  (bkz: aa bu benim lan) *
  10 ... ctrl c
 9. 9.
  çapıyla arzı endam etmek zorunda olan yazardır. zaten çap varsa çevre de zamanla oluşur. bir yerde maç var. kimi giymiş formasını mücadele ediyor. kimi yedek kulübesinde sabırla hazır bekliyor. kimi maçı yönetiyor, ortadan ve kenardan. kimi almış biletini tribünde maçı seyrediyor. kimi stadyum dışında girmeyi ümit ediyor. kimi ise durumdan bihaber şehrin sokaklarında dolaşıyor. peki çevresi olmayan sözlük yazarı ne yapıyor?
  2 ... neset
 10. 10.
  kendini genelde kalabalık içinde yalnız hisseden, yazarlar arası karşılıklı geyikler ortalıkta cirit atarken uzaktan seyredip okumakla yetinen yazardır. **
  4 ... feykmeykidareeder