1. 1.
  çevre kanunu teklifini önce emine erdoğan a sunmak

  CHP izmir Milletvekili Murat Bakan, AKP Milletvekili Selman Özboyacı’nın Çevre Kanunu teklifini Meclis Genel Kurulu’nda görüşülüp kabul edilmeden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a sunduğunu açıkladı. Bakan, “Yasama organının bir üyesi gidip Cumhurbaşkanına da değil, Cumhurbaşkanının eşine sunum yapıyorsa orada yasama, yürütme, yargı tek kişinin elinde de değil, tek ailenin elinde birleşmiş demektir” ifadelerini kullandı.

  CHP’li Bakan’ın sözleri üzerine AKP'li Selman Özboyacı ise, “Hanımefendi Cumhurbaşkanımızın eşleridir, sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir, çevreye oldukça duyarlıdır. Biz de bu konuyla alakalı, istişare ettiğimiz diğer bütün STK’ler gibi, Hanımefendiyi bilgilendirmek için böyle bir ziyaret yaptık. Bunun kanun yapmayla hiçbir ilgisi yoktur, zaten Komisyondan geçmiş bir kanun teklifi bugün Genel Kurul'da görüşülmektedir. Kesinlikle Hanımefendinin bu konularda da böyle ucuz siyasi polemiklere konu olmamasını rica ediyorum. Murat Bey’in böyle bir amacının olmadığını biliyorum ama kendisi bu konudaki gayretimizi biliyor” ifadelerini kullandı.

  https://t24.com.tr/haber/...e-erdogan-a-sunmus,918467
  6 -1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  bence mütmain olun, fazla kurcalamayın.
  3 -1 ... toyboxtan cikan oyuncak
 3. 3.
  sadece first lady ünvanına sahip, hiçbir anlamda uzmanlığa sahip olmayan birine kanun öncesi gidiliyorsa; yasama, yürütme, yargı gibi güçlerin ayrılığı ilkesi çöpe atılmış demektir. işte bu sebeple demokrasi sadece aptalların afyonudur.
  6 ... pillars of creation
 4. 4.
  Gelecek secimde milletvekilliğini garantilemiştir, zaten ömürboyu bakıyoruz gençlerin önünü açsaymış.
  2 ... gamble
 5. 5.
  Silivri hava durumuna göre yorum yapınız.
  7 ... erecto hz
 6. 6.
  1 adet çantasından 23 ( yirmi üç ) tane asgari ücretli ( 23 asgari ücret = çanta ) çıkartabilen först leydimize sunulmuştur. ona sunmayacaklarda çevre ve şehircilik bakanına mı sunacaklar ? bakanlar bildiğin maraba takımından biz gibi. yetki olarak bizden pek farkları yok sadece ünvanları var..

  burası aile şirketi olm şaşırmayın artık. hanım cumhurbaşkanı yardımcısı, damat bakan(dı), kız baş danışman, küçük oğlan direkt hükümet ile işbirliği halindeki vakıfların sahibi. bir tek büyük oğlan gözükmüyor pek ortalarda o da girse mevzuya tam aile şirketi olacak.
  5 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  yazmak istediklerimi yazamamak ne kadar acı...

  demokrasi ölmüştür...helvasını kavurun...
  7 ... keshberfo
 8. 8.
  Muz cumhuriyetinde sıradan Bi gün.
  5 ... karton toplayan cocuk
 9. 9.
  Uzun adamın karısı olmaktan başka hiçbir vasfı olmayan kişiye sunulan tekliftir. ablacım sen yemek kitabı yaz. bulaşma böyle şeylere. kodumun ülkesinde, demokrasinin iyice bir ütopya olduğunu düşünmeye başladım. meğer aysun Kayacı, sokrates'in veliahtıymış...
  2 ... magicovento
 10. 10.
  çevresi geniş bir insan demek ki.
  2 ... nietzschenintorunu