1. 1.
  kız kokusunu duyabileceğiniz sayılı femlerdendir.
  3 ... secureson
 2. 2.
  altunizade ile beraber ilk kurulan femdir. son bir iki seneye kadar her sene birinci çıkartmıştır (son 2 senedir fatih sultan şubesinden çıkıyor). her sene sayısız derece çıkartır. kazandırma oranı en yüksek olan dersane ve en yüksek olan fem şubesidir. denizi gören fem1 derece sınıfları vardır. fkm ile bitişiktir. fkm kullanılarak çok rahat dersaneden kaçılabilir. bu şubede fem1 olmak çok zordur. eğer fem1seniz iyi bir üniversite kazanma adayı değil derece adayısınızdır.
  1 -3 ... enes 1907
 3. 3.
  fem dersanelerinin en iyisidir.
  ... mcices
 4. 4.
  aynı handa fkm yani fırat kültür merkezi'ni de barındıran dershanedir.
  ... bado
 5. 5.
  en baba fem' lerin başını çeken fem' dir. kız- erkek karışık olan nadir fem dersanesidir. fkm' nin hemen üstünde çemberlitaştadır. eğer dersaneden kaçmak veya çıkmak istiyorsanız kapı kapalıysa fkm' nin ordan elinizi kolunuzu sallaya sallaya kaçabilirsiniz.
  -1 ... adaya ozel kondom
 6. 6.
  "erkek-kız karışık" denilerek gittiğinizde 600 erkek ve 6 kız öğrenci mevcudu ile sizi hayal kırıklığına uğratabilecek bir dershanedir.

  sırf karma diyebilmek adına 6 çirkin kızı burslu alıyorlardı bu şubeye ve bana kalırsa asıl sapkınlık 600 erkek arasına "yem" niyetine bu 6 sabiyi atmaktır.

  tabi bahsi geçen yıl: 2003-2004 civarıydı. şimdi ne durumdadır, bilinmez.
  -1 ... poisonx
 7. 6.
  Birçok akpartilinin de eğitim görmüş olduğu yerdir. bildiğim kadarıyla ilk ve merkez olma özelliği olan dershaneydi. bir de kültür merkezi vardı bünyesinde.
  ... sessiz geveze