1. 1.
    benim reçetem; sadece kendimi düşünerek yaşıyorum.. aşırı bencil bir yapım var.. ailem dışında kimseye güvenmem.. kendime kazık attırmam ama, başkasını da kazıklamam..
    1 -1 ... kiss kiss bang bang
  2. 2.
    aşık olmam, yalan söylemem.
    ... erectof
  3. 3.
    kıskanılandır.
    1 ... howl
  4. 4.
    Annemin sahip olduğu psikoloji sanıyordum ama son olaylardan sonra o bile çok garipleşti. Hayat zorla insanı hasta ediyor. Siz istediğiniz kadar güçlü olmaya çalışın.
    ... entry de mi girmiyagh
  5. 5.
    mümkün olmayandır.
    ... psychological counselor
  6. 6.
    yani bilmiyorum herkes çok şey yaşamıştır elbet ancak bu aşamadan sonra beni yıkabilecek tek şey bir sevdiğimin ölümü olur. bu noktaya gelmişseniz ne aşk ne dost kazığı ne maddi problemler insanı yıkabilir.
    ... napakyanii
  7. 7.
    evet yerlerdeyim yerlerdeeeee!
    https://youtu.be/oT50wVAQpmU

çelik gibi bir psikolojiye sahip olmak
    2 -1 ... gethere
  8. 8.
    Biraz Nietzsche okuyun. Belki sahip olabilirsiniz.
    1 ... yeralti sakini
  9. 9.
    Kötü bir duygu. Çocukluktan beri zor olaylar yaşayanlar daha dirençli oluyor.

Sevgilinin ölümü sizi yıkıyorsa, sizin psikoloji değil çelik, pamuktan daha yumuşak.

Siz hiç arabanın içinde tüm aileniz ile bayır aşağı 4-5 takla attınız mı?

Ya da arkadaşlarınızın yanı başınızda vurulması seyirci kaldınız mı, eliniz kolunuz bağlı yardım etseniz sizde ölecek, size hayatınızı kaybedecek duruma geldiniz mi?

Ben yaşamadım şahsen. Ama bizzat yaşayan insanlar anlattı. Ve onlar tüm bunlara rağmen intihar etmiyorsa, çelik gibi olan onlardır, değil mi?
    2 ... n dakota