1. 3.
  daha dün mahkemede şehit "yakını" değil annesi yargılandı. hemi de sebebi "cb ye hakaret" idi.

  burada ise ak provakatörlerin yaptığı icraat var. şehit yakını da hikaye. militan akepeliler den biridir. ne şehidi ne yakını.
  4 ... uzakyolun yolcusu
 2. 2.
  Gerizekalı sığır, çelenki yanlışlıkla parçalama, devirme eylemi değil ki. Kılıçdaroğlu'nda geldiği için parçalamışlar.

  Yollayan adam da dava açmış -ki bence de gereksiz- kovuşturmaya bile yer olmayacağı için düşecektir.

  Tayyibin çelengi parçalansa vatana ihanetten yargilanirdi. Yargılanır mıydı yargilanmaz mıydı.
  7 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 3. 1.
  Sözlü hakaret yada fiziksel hakaret diye birşey yok ortada arkadaşlar. Evet yanlış duymadınız "basit bir çelenk" yüzünden şehit ailelerine dava açıyorlar bunlar sonra da hakaret eden kişiye neden dava açılıyor diye burada top top topluca gay ağzı ile konuşuyorlar.

  https://www.ensonhaber.co...t-yakini-ifade-verdi.html

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatının, şehit cenazesine gönderilen çelengi parçalayanlar hakkında "mala zarar verme" suçları işlendiği iddiasıyla bulunduğu suç duyurusu kapsamında, şehit yakını F.T’nin ifadesi alındı.

  ŞEHiT YAKININA DAVA
  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusunda, Samsun’da şehit Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın'ın cenaze töreninde, Kemal Kılıçdaroğlu tarafından gönderilen çelengin dışarı atılıp parçalanarak, mala zarar verme suçunun işlendiği iddia edildi.
  Mala zarar verme derken zaten kk nın mal olduğunu biliyoruz hangi maldan bahsediyor acaba kk den mi celenkten mi? Şimdi bunun muhasebesini yapıyorlar kesin aralarında cehape liler.
  5 -9 ... desifreleyici