bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yakışıklı bir erkek görünce kur manyağı olan kızlardır. *

bu kızların bakışları yakışıklı bir erkeğe takılmaya görsün aman allah'ım.
    sanki tüm dünya bu kızı izliyor. bir kovalaklik bir saçları omuz üzerinden 3 saniyede bir atmalar, sürekli göz göze gelmeye çalışmalar. hoplayıp zıplamalar. omuz üstünden bakış fırlatmalar falan böyle bir hoppalık ki aman aman.

metroda görüş alanına bir girmeyin hemen konumunu size doğru ayarlar ve sürekli göz göze gelmek için kıçını paralar. o saçlarının ellemediği bir teli kalmaz kurcalar da kurcalar kıvırır da kıvırır. orasını burasını da kıvırtır.

bazen üniversitede dönemlik programınızı hazırlamaya gidersiniz. biraz acemi bakın olaya sadece hemen yardıma koşup ''programını hazırlamana yardım edeyim istersen'' deyip yanınıza çöküverirler. iyi güzel bu yardım severliği anlıyoruz da kardeşim. benim programımla senin kisi nasıl aynı zamalara denk geldi ? ben şu fizik dersini salıya alayım o gün bana daha uygun dersiniz hemen müdahele edip yok benim programımda böyle bozma demezler mi . *
    yuh diyorum ben bunlara bu kadar mı bubi tuzağıolur insan. bu kadar mı yalaka delişmenolur bir kız.

zırzopluğun da bir sınırı vardır değil mi. kime diyosun sen. eskileri özler olduk vallaha.
    hani şu ninelerin zamanındaki uslu aklı başında oturaklı kızları gözler olduk.

kur yapılır. kız da yapar kurunu da böyle düttürükçe ayıptır canım bırak erkek biraz senin çevrende hoplayıp zıplasın. hiç mi belgesel izlememiş bu kızlar anlamıyorum. hiç olmadı bir ceylan tavrı takın miskini sal ortama bırak tepinen erkek olsun. *
    9 -1 ... mosquito
  2. 2.
    (bkz: kız lisesine erkek stajyer öğretmen gelmesi)
    1 ... lavinya_
  3. 3.
    abazalığın sınırlarını aşmış kızlardır. böyle bir durumda hemen çadırı kurarlar, pardon indirirler ve ilk buldukları köşede erkeğin işini bitirmeye çalışırlar. *
    -2 ... adnan Şenseks
  4. 4.
    kendini çekici sanan erkeğin hüsnü kuruntusudur. allah belamı versin lan çok yakışıklıyım kızlara bak yerlerinde duramıyorlar der ama kızlar kendi aralarında şuna bak kim yalamış lan bunun saçlarını, havalanmalara bak ahahhah diye dalga geçerler.
    7 ... scarlet
  5. 5.
    (bkz: bunu yapan kız olamaz) *
    1 ... tucimania
  6. 6.
    -bak kız nasıl da çekiyor arabayı herif.
    -aa sapıtmalıyız o halde derhal.
    -evek.
    1 -1 ... thedewil
  7. 7.
    bir türlü inanamayan kızlardır bu motorlar. ''ay inanamıyoruuuuuumm!!!'' der durur 3 x 1. sanki ayarlanmış gibi o erkeğe inanamaz. neden inanamaz ben de buna inanamam. acaba bu kızlar inançsız mı diye düşünmeden de edemiyorum anuna koim. kedi görür , çok sevimlidir inanmaz. yakışıklı cocuk görür , inanmaz. neden inanmıyorsun kızım? neden inanmıyorsun yavrucuğum? inanan taraflarına bir şeyler mi oldu? adamı fitil etmeyin , inanın lan! inanın! o adam var işte. orda duruyor kabak gibi. dün de ordaydı zaten o hırbo. bugün de orda. sana ne oluyor da hala inanmıyosun. zındıh garılar bunlar valla. yine kinimi kustum size sapıtan kızlar ama kusura da kalmayın bunları söylemem lazımdı bir yerde. yüzünüze söylesem ayıp olacak , arkanızdan konuşsam vandallığa yakışmayacak. en iyisi ben sözlüğe gireyim de siz kendiniz okuyun inanmayarak da olsa... bu yazılanlara da inanmayacaklarına emin olduğum bu kız kıroları yine adama vandallığı ele aldıracaklar ama yine neyse hadi diyor ve nurullah ataçvari deneme tadındaki entryme son veriyorum. bitti kızlar, bitti... yine inanmadın hadıca biliyom, merak etme!

önemli not: bu entryde yazılanlar tamamen hayal ürünü kişilerden derlenmiştir. hiçbir şeye inanmayan kızlar kesinlikle yoktur falan filan... nasıl olsa inanmıycaksınız , bari hayallerinizi yıkmayalım be kızlar...
    7 -2 ... vandaval vandallama
  8. 8.
    (bkz: çapkınım hovardayım 24 ayardayım)
    -1 ... arabaciarabayatasget
  9. 9.
    çekici kız görünce kendini kaybeden erkeklerden daha beter olamazlar
    -2 ... rosemary
  10. 10.
    tikkylerin başını çektiği kız grubu. canlı örneğini görmek en kötüsüdür sanırım.
    hamamyoluna nispeten daha tenha olan, hamamyolu nun ara sokaklardan birinde yürünmektedir. tikky olduğu 100 metreden belli olan 2 kız, kendi yolunda yürüyen bir arkadaşa doğru yürümektedir. aralarında muhabbet ederken kesme, hava atma triplerine giren tikky 1, tikky 2'nin emin misin sorusuna 'emin değilim buseyim' diye cevap vermişir. rezillik bu kadar olur sanırımdır.
    ... purpledreamz