1. 1.
  înce kumu, tertemiz denizi, devamlı esen rüzgarı ve yakmayan güneşiyle Türkiye'nin kesinlikle en güzel plajlarından bir tanesi.
  1 ... ireland
 2. 2.
  sezlongcuların ısgal ettıgı, gıt gıt derınlesmeyen, denız anası dolu plaj
  1 ... plug in baby
 3. 3.
  türkiye de gördüğüm en iyi plaj. dünya çapında da kafaya oynar kanımca. tek eksisi olan fazla kalabalık olması dışında geniş kumsalı, ince kumu, sığ ve temiz havuz gibi denizi süperdir.
  3 ... ares
 4. 4.
  en güzel zamanlari eylül ayı olan plaj akşamüstü saat 6-7 gibi 1 kmden daha uzun olan plaji tek başına hafif bir rüzgar eşliğinde yürümenin verdiği huzuru çok az şey verebilir. ama şuda bir gercektirki cesmenin alacatinin en pis en berbat plajidir yazın ortalarında insandan çöplükten gecilmez turistler akın etmistir oraya, bu yüzden en güzel zamanı eylül olan plaj.
  1 ... a8n5x
 5. 5.
  9 ağustosta gittiğim inanılmaz güzel plaj, ancak kumsal sigara izmariti , bira kapakları, mısır koçanları vb.. geçilmiyordu ülkemizde pislik içinde eğlenmeyi sevenler yüzünden bu halde oldu.
  1 ... salitis
 6. 6.
  Paşa limanı tarafı daha iyi olan plaj. Nedeni ise oraya herhangi bir otobüs dolmuş olmaması. Bu yüzden sadece aracı olanlar gelir. Pek kalabalık değildir.
  ... herkesin hayatina karisan adam