1. 1.
  şuan itibari ile dört göz* bekleyişte olmaktır. eller ovuşturulmaya başlanır ve o söz söylenir.
  (bkz: beklenen yazarlık gelecekse çekilen çaylaklık kutsaldır.)
  ... adnan Şenseks
 2. 2.
  sayfa yenilenir.silik butonu yanar ve silik butonun üstünde bir yazı çaylaksınız sözlük formatı hemen altında.

  bilmem kaç gün yazdığın hiç bir şey okunmayacak ortama giremeyeceksin sslere bakamayacaksın özel mesaj alabilirsin ama atamazsın bir daha aynı hereketleri yaparsan vururlar sana tekmeyi.

  sonra günlerden bir gün sözlükte dolaşırken çaylaklığın bittiğini fark edersiniz.
  sanki uçurumdan tam düşecekken kurtulup uçurum yanında derin derin nefes alıp karnınızı şişirmenin yarattığı zevk ile entry girmeye devam edersiniz.
  2 ... samedey
 3. 3.
  saygı değer gözlüklü, ak sakallı, uzun boylu sözlük abilerinin 10 başlığa yazılan entryleri okuyacağı o günü götü titreyerek ve "acaba beni seçerler mi ki??"diye düşüne duran insanoğlunun bekleyişi. ne olursa olsun bir ümittir yaşatan insanı diye bekleyin siz, eminim çok bekleyeceksiniz(banada yer açın ki ben de bekleyeyim sizle). eğer beklenen yazarlık onaylanmak isteniyorsa gece yatmadan önce yastığın altına kağıt ve kalem konulur. sabah kalkınca sözlüğe girilir, fakat girerken gece yastık altına konulan kağıt ve kalem bir elde tutulur. bakılır bir değişiklik var mı diye. varsa sevinilir, bir kase komposto içilir.yoksa da o kağıt kalemle resimler çizilir..
  sakin bir edit: haydi bakalııım*
  1 ... regardless
 4. 4.
  2 gündür bulunduğum durum. altı dediler on tane girdim açın artık şunu diye isyan edemeden yapamıyor insan.
  ... this