1. 409.
    bazen keyfe keder sikindirik konular yüzünden bazende bazı seceresi bozuk xerefsizler yüzünden başa gelen durumdur. her ayın 15 günü çaylak geçiriyorum sorun değil bizde ekşide yazıyoruz. son olarak laf anlayan karakterli sicili temiz biri olsan orospu çocukluğu yapmazdın. eğer silik milik yersem yeni hesap açıp sadece senin için dikkat et sadece sen için buraya gelir nikine özel başlıklar açar ana avrat küfür ederim silik yerim gene gelirim gene aynısını yaparım bu kısır döngü senin iflahını kesene kadar devam eder bilesin. frank lucas aşırı derece takıntılı biridir.
    1 -2 ... frank lucas
  2. 407.
    Acı şekilde şu an başıma gelen üzünç durum.

Naptım len ben size. Allah' ın kıskanç kekoları.
    Gideyim de kültür seviyeniz düşsün inşallah. Adi pislikler.

Edit: 5 :(
    3 -1 ... kara erik habbesi
  3. 406.
    Malum parti karşıtı entryler yazınca olabilitesi yüksek durum. Havuz medyası sosyal ağı gibi burası da sanki yandaşlığa (d)evriliyor gibi.
    2 -1 ... alfa yazar
  4. 405.
    Sözlük sistemindeki iki veya daha çok kişiyi aynı ip adresinde gösteren bilmem ne hatası yüzündendir. Bu yüzden silik olmak, bi de üstüne ben senin kim olduğunu gayet iyi biliyorum, feyklerinden seri oylarını da sildim falan diye fırça yemek bile mümkündür.

Genelde trollere değil de keyfen ve eğlencesine yazan insanlara denk gelen bir durum.
    9 -7 ... ruzan
  5. 404.
    Fake hesap girişimi nedeniyle başıma gelen olaydır.

Yahu burada bir hesabı idare edemiyorum,kaldı ki fake hesaplara ayıracak vaktim bile yok.

Sözlükteki yazılım veya sistemden kaynaklı bir sıkıntıdan dolayı, çaylak veya silik yapılmasını da hiç hoş karşılamadım.
    3 -5 ... oyretmenim
  6. 403.
    başıma şu an geldi. öf bekle şimdi, neyse.
    ... purpleheart
  7. 402.
    hemen bu durumdan kurtulmak istiyorum... hemde derhal
    ... iseme uzerime
  8. 401.
    yazarı olgunlaştırır, pişirir. kendi içine dönüp muhasebese etmesini sağlar.
    1 -1 ... kellim kellim layenfa
  9. 400.
    olmamışsın bence.
    ama çok anlamam bu işlerden.
    ... ibrahimerkel
  10. 399.
    ekşi'deyseniz iğrençtir. yıllarca süründürür.
    1 -1 ... son feci mars