1. 1.
  daha da ileriye götürülebilecek kampanyadır.
  (bkz: çaylak olan yazara ağız burun dalalım kampanyası)
  1 -4 ... yazar terbiyecisi
 2. 2.
  güzel düşünülmüş kampanyadır. mantığı, yazamayan adama niye yazılsında, laf sokulsun durumlarıdır.
  1 -3 ... elissa
 3. 3.
  (bkz: yazarın nicki de çaylak olsun kampanyası)
  -1 ... cesitli eleman
 4. 4.
  bir yazar nick altına girilen her olumsuz entrye cevap veriyorsa, bunu bir ego savaşı haline getirip çaylakken cevap veremediğinden sinir krizlerine giriyorsa; açıkçası o yazarın samimiyetinden ve akıl sağlığından şüphe edeceğimden desteklemediğim kampanyadır. zaten bunu dert edecek yazar mümkünse hiç yazmasın.

  nick altında laf dalaşına giren, cennet mahallesi kıvamında atışan yazarlar zaten samimiyetsizin önde gidenidir. amacı cevap vermek değildir, "ben de burdayım" demektir. ki zaten nick altınızın seviyesi, üslubunuzla doğru orantılıdır. siz kimseye seviyesizce sataşmıyorsanız, kimse de size sataşamaz. yani kötü niyetli kişi; kendisiyle aynı seviyeye düşmeyecek olan veya cevap vermeyecek olana zaten bulaşmaz.
  1 -2 ... ordinaryus docent
 5. 5.
  desteklediğim kampanyadır. başına gelmeyenler rahat rahat konuşur tabi. ama aslen yapmadığı bir şey için itham edilince ve gıyabından sallanınca ve bu olay topyekün anlaşmalı bir şekilde olunca bir anda nick iniz sol frame den düşmez oluyor. birçok kişi öyle atıp tutunca da çoğunluğun hakkınızda kanısı değişiyor veyahut yanlış bir intiba bırakmış oluyorsunuz.
  1 -1 ... sarpes
 6. 6.
  desteklemediğim kampanyadır..
  sebebi basittir..

  başlık: top

  tanım 1: yuvarlak nesne
  tanım 2: spor ile ilgili
  tanım 3: homoseksüel kişi, varlık
  tanım 4: 6. nesil kanka yazar..
  tanım 5: 6. nesil silik yazar..
  -1 ... lenger