1. 1.
    eğer yeni çaylak değilse, uludağ sözlük sicili bozuk yazarlar listesinde adı vardır.

daha önceki cezalarından dolayı buraya adı eklenir, aynı şekilde devam edip format ihlal ettiği takdirde hesabı incelenir, neticesinde daha önce bu şekilde sözlük formatını ihlal ettiği görülürse siciline işlenir.

bu kara liste kabardıkça yazarın aleyhine sonuçlar doğurabilir.

belli başlı çaylak cezaları ile gereken mesaj verildikten sonra da bu tutumuna devam ederse, çaylak cezası alır ve profilindeki çaylak ibaresine tıkladığı zaman çaylak sebebi veya süresi bilgisine ulaşamaz.

uzun lafın kısası; açığa alındınız. dua edin, edin ki yetkili arkadaşlar belli bir süre sonra size ceza atasınlar ve süreniz bitince yazar olabilesiniz.

bu yazıyı neden mi yazdım, çünkü aramızda, ' çaylak menüm görünmüyor' diye ağlayan çaylaklar var. yardımcı olmak babında.

belki ders çıkaranlar da olabilir. esen kalın.
    1 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Yetkili tarafından çaylak atılmıştır. Süreyi moderatörler tayin ettiği için menüdeki süre kısmı boş duruyordur.

Acele etmesinler, bir süre SOnra süre yazıyor orada. Ayrıca 'bdv'de şu tarihe kadar yazamazsınız diyor, demek ki şu tarihte çaylaklığım açılacak' hevesine girmesinler, orada 15 gün otomatik engelleme var, sizin yediğiniz çaylaklıkla bir Alakası yok yani.

Bugün de bi amme hizmetinde bulunduk evelallah.
    7 -2 ... alkolik oldum
  3. 3.
    Çaylak menüsü falan bilmemde ben ne zaman yazar olacağım onun derdindeyim. Bunun için sabretmem mi gerekiyor? Bazıları kısa sürede yazar olmuş banada bi torpil geçin.
    ... who ami