1. 1.
    Çaykur yıllık faaliyet raporunda yer almış rezalet.

https://www.memurlar.net/...milyon-tl-zarar-etti.html

Sırf benim içtiğim çayla bile ihya olmaları lazım amk, nasıl becerdiniz bu kadar zarar etmeyi?
    4 -1 ... kornisten kovulan perde ruleti
  2. 2.
    lan allah belanızı versin.

türkiye çay tüketiminde dünya ilk 3 te.

sadece iç-pazara çalışsan o kadar kar etmen lazım.

yazıklar olsun.
    3 -1 ... rockonbaby
  3. 3.
    Bayan spor takımına yardım etmem günah diyen adamların yönettiği kurumun zarar etmesi kaçınılmaz.
    6 -1 ... serdarsl06
  4. 4.
    gerçekten çok merak ediyorum.

bunu nasıl becerdiler...
    2 -1 ... flat head
  5. 5.
    çalmışlardır, sonra da eksik olan miktarı zarar göstermişlerdir.
    1 -1 ... pillars of creation
  6. 6.
    birileri Saglam yemis.

nerede o serefli denetmenleriniz?
    2 -1 ... portatif
  7. 7.
    Anormal bir durum yoktur.

Kirici ve otekilestirwn bir dil kullanmak iateniyorum ama memur kafasi bir haber olmus.

Buyuk bir yatirim yapmislardir uretim tesisi ya da baska bir sey. Bilancosuna zarar olarak yansimistir vs birsuru sey olabilir. Bir sirketin zarar bryan etmesi islerin kotu gittigi anlamina gelmez. Lutfen sacmalamayin.
    1 -4 ... alpagu acar
  8. 8.
    Olmaması gereken durumdur.

81 ilde onbinlerce insana 200 er gramdan çayı çaykur'dan alıp dağıtılsaydı nasıl bir durum olacak merak edilmektedir.

Özel şireketlere değil, devlet kurumlarına; yerli milli, millet sermayesine destek olunmalı.
    -1 ... babacarlos
  9. 9.
    Yuh ama bu kadar da olmaz!
    1 -1 ... thebiggraywolf
  10. 10.
    şirket ilk kez 2018'de zarar etmemiş ki. bir önceki dönem net zararı -267.742.416,97. ilgili yılın faaliyet raporunda kolayca görülebilir. 2017'den 2018'e zararı katlayarak gitmesi elbette işlerin kötüye gittiğini gösterir. 3-5 milyon değil farkındaysanız açıklanan zarar. bunu yatırımdır diyip olumlamak biraz abes geldi bana.
    4 -1 ... 6yarimdan1tam