1. 1.
    bir gözlem. allah var o... ateistler.
    6 -3 ... o rus bu rus
  2. 2.
    Burayı terket!
    çaya şeker attım kayboldu
    14 -5 ... hepinizi sevmiyorum
  3. 3.
    çok garip acaba neden böyle oldu.
    2 ... lidyanetya
  4. 4.
    Çayın içinde şeker yok ama şeker olduğunu biliyorsun. Ya hak kardeşim peki o halde bir de bertrand russell'a kulak verelim.

Eğer ben Dünya ve Mars arasında eliptik bir yörüngede güneşin etrafında dönen Çin seramiği bir çaydanlık olduğunu öne sürseydim ve bu çaydanlığın en güçlü teleskoplarımızla bile tespit edilemeyecek kadar küçük olduğunu ekleyecek kadar da dikkatli olsaydım, kimse bu görüşümün tersini kanıtlayamazdı. Ama devam edip de bu savımın yanlışlanamaz nitelikte oluşundan dolayı insan aklının ondan kuşku duymasının kabul edilemez bir küstahlık olacağını söyleseydim, herkes haklı olarak saçmaladığımı düşünürdü. Ancak, eğer böyle bir çaydanlığın varlığı eski kitaplarca onaylansaydı, her Pazar günü kilisede kutsal gerçeklik olarak öğretilseydi ve okullarda çocukların beynine kazınsaydı, onun varlığından kuşku duymak bir gariplik belirtisi olarak görülür ve o kuşkuyu duyan kişiye yakınçağda bir ruh doktoruyla ya da daha önceki çağlarda bir Engizisyon yargıcıyla bir randevu alınırdı.

Evet şeker moleküler bazda yalnızca çözünür, kaybolmaz. Afiyet olsun.
    6 ... solus auctor petrus
  5. 5.
    yalan mı lan?.. diye sorarlar adama.

sahi yalan mı kardeşim?

allah var ulan onospu çocukları, allah yoksa bu dağları kim yarattı?
    5 ... id est
  6. 6.
    yıl olmuş 2019 hala çayına şeker atan var.
    4 ... koruk
  7. 7.
    Youtuber videosu sandım bir an neyseki boş yapan bir yazar kardeşimizmiş.
    ... blindur mergen
  8. 8.
    Sen ne bekliyordum çayı zikip Starbuckstaki latteye dönüşmesinimi valla Starbucks ağır ziker seni iç çayını uyu.
    ... banav
  9. 9.
    Sözlüğün bile moderatörü, dandik bir sınıfın bile başkanı, bir futbol maçının hakemi varken, koskoca dünyanın hakemi, moderatörü yok sanıyorsanız ya aptalsınız ya kolayınıza geliyor.
    Elinde tuttuğun telefonun bile bir sahibi varken koskoca evren mi sahipsiz ey dangalak diye sorarlar adama.
    ... uzunkartal
  10. 10.
    Sana da artı versek kaybolur musun?
    Pırıl pırıl tespitler.
    -1 ... yazar x