1. 11.
    güçlü kokusunun kesinlikle ferahlatıcı etkisi olan ve koklarken zevk veren yağ.
    zayıf ve kırılgan tırnaklar için güçlendiricidir.
    egzama ve tırnak mantarı gibi rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olur.
    uzakdoğu ülkelerinde yetişen ve dünyada nispeten ender bulunan bir bitkiden elde edildiği için biraz pahalıdır.
    tendirdiyot şişeşi kadar bir şişede olanı 15 tl civarı.
    1 ... black pearl
  2. 12.
    Cildime pirinç unu maskesi yaptım ve yine sivilcelerim çıktığı için maskenin içine dört beş damla damlattığım yağ. Yanıyor yüzüm sözlük. Umarım patlamaz... *
    sivilcelere,siyah noktalara iyi gelen bir yağmış. Umarım işe yarar.
    2 -1 ... haramsavar kadin
  3. 13.
    orjinalinin ferahlatıcı, keskin ve zevk veren bir kokusu olan; fakat piyasada satılanının kokusunun güzel mi kötü mü olduğuna karar veremediğim yağ.
    daha orjinal hali tırnak güçlendirici olarak satılanların içinde bulunur ve ferahlatıcı bir kokusu vardır. bitkisel yağ olarak satılanlar ise daha ucuz olup içine daha farklı şeyler karıştırılmış oluyor tabi.
    2 ... nardaninciler
  4. 14.
    Aktif sivilcelere, oluşmakta olan sivilcelere ve sivilce izlerine iyi gelen bir yağdır. Denendi, onaylandı. Gece yatarken sivilcenin üstüne sürün sabah yıkayın. Mesela toz maskeleriniz varsa hazırlarken içine birkaç damla çay ağacı yağı damlatabilirsiniz.
    2 -1 ... ashima
  5. 15.
    Düzenli kullanımda her türlü sivilce, yağ bezesi, sivilce izine iyi gelen alternatif tıp ürünü diyebiliriz.

Sorunsuz ciltlerde özellikle gece yatmadan önce sürüldüğünde Bebek gibi bir ciltle uyanmanızı sağlar.

Her derde devadır kendileri.

Çay ağacı yağı çaydan üretilmez bu arada. Eskiden(çok çok eskiden) bilmem nerenin yerlileri yaraları olduğunda çay ağacının yapraklarını kaynatır içerlermiş, yaraları çabuk iyileşirmiş. Aslında keşfedilme olayı da bu. Yara iyileştirme özelliği var.

Kaç şişe bitirdim inanın hiçbir fikrim yok(yaklaşık 2.5 yıldır düzenli kullanıyorum), artık aktara almaya gittiğimde ''sen öğrendin yerini'' diyor.

Canım çay ağacı yağım.

Normalde bir şişesi 10 lira gibi bir fiyata satılırken bazı aktarlar aynı markayı 15-20 gibi fiyatlara okutabiliyor.

Alın bir köşede dursun, mutlaka lazım olur.

Hiçbir şey yerine kullanmayacaksan doğal nemlendirici yerine kullan.
    4 -2 ... kendi kendimin kedisiyim
  6. 16.
    Antibakteriyel özelliğe sahip bir yağdır.

Mantar, kepek, saç dökülmesi, sivilce gibi saç ve cilt problemlerine iyi gelir.

Hindistan cevizi yağı ile karıştırıp da kullanabilirsiniz.

Ağız yoluyla alınması sakıncalıdır. Tutup da şifa niyetine deyip içmeyin.
    3 -1 ... yasak merve
  7. 17.
    Kalıcı sivilce problemini çözmeyen zımbırtı. Çünkü kök nedeni karaciğer yağlanması. Onun dışında doğada her şey bir şeye yarar mottomu doğrulamıştır.
    2 ... letheways
  8. 18.
    20ml kutusu 50 lira yani litresi 2500 türk lirası olan, doktorun tırnak mantarına iyi geldiğini söylediği korkunç derecede pahalı yağ.
    hayatımda gördüğüm en pahalı yağ.
    -4 ... peyniraltisuyu
  9. 19.
    Yanıklar ve ameliyat sonrası yaraları için kusursuz bir şey.

Kapanmayan ameliyat yarasında denedim, yatak yarasında denedim. Pek çok ilaçtan çok daha iyi.
    2 -2 ... munia
  10. 20.
    doğal içeriği ve ferahlatıcı kokusuyla sivilce veya yanık vesaire her türlü izin, uçuğun, iltihabın geçmesine yardımcı olan sıvı. ayrıca yeni çıkmaya başlamış sivilcelerin ilerleyişini durdurmak için de kullanılan bir bitki yağıdır. sürülen şey geçene kadar gece yatmadan önce sürmek yeterlidir.
    ... polyglotte