1. 1.
  sanki her derda deva bir yağdır.
  özellikle egzamalı ciltler ve apseler için mükemmeldir.
  bu yağdan yapılan krem yüz için kullanıldığında, pürüzsüz cilt elde edilir.
  3 ... pogo
 2. 2.
  bir badem yağı değildir. badem yağıyla ney'i yağlayabilirsiniz * çay ağacı yağıyla? anca cildi. hoş kimyasal maddelerden iyidir. organic rules!!
  2 -2 ... ischam
 3. 3.
  yağı olmayan bir çay ağacı kalmıştı diye bir tepkiye sebep olmuştur. tırnaklara cart yağı, kuru ciltlere curt yağı, bilmem nereye bilmem ne yağı... gözümüz aydın nur topu gibi bir yağımız oldu. cehalaetimse yeni duymak cehaletimin gözünü seveyim.
  2 -1 ... utya
 4. 4.
  Her türlü yara üzerinde oldukça etkili olan, faydası saymakla bitmeyecek yağdır.
  Dalgın olduğum bir anda saç düzleştiricisiyle kulağımı düzleştirmeye çalışmam sonucu oluşan yanıkta denediğimde çok faydasını gördüm. Ne yanma hissi kaldı, ne sızı.
  Hazır yaz aylarında havuz, deniz keyfi yapanlar varken söyleyelim. Kulağa su kaçmasıyla oluşan iltihaba da iyi geliyormuş.
  1 -1 ... narratorofreality
 5. 5.
  bir bunun kokusu bir de şu eski kundura cilaları vardı hani metal kutu içerisinde nuri leflef marka işte bu ikisinin kokusu beni benden alır.
  1 ... cokacayipsey
 6. 6.
  sivilcelere hpv ye uçuğa mantara seboreik dermatite kullanılan oldukça iyi bir uçucu yağ.

  "Çay Ağacı Yağının Sivilcelere Faydaları

  Çay ağacı yağı sivilce konusunda oldukça olumlu etkileri olan bir yağdır. Sivilceler için çay ağacı yağı kullanan bir çok insan çay ağacı yağının sivilceler üzerindeki olumlu etkilerini paylaşmaktadır. Sivilce (akne) ve siyah noktalara neden olan "p. acnes" bakterisi üzerinde benzoyl peroxide gibi etkileri olduğu iddia edilmektedir. Sivilceli ciltlerin bakımında çay ağacı yağından faydalanılabilir.
  Çay Ağacı Yağının Uçuğa Faydaları
  Uçuk yani "herpes simpleks" sinir hücrelerine yerleşen bir virüstür. insan bağışıklık sistemi zayıfladığında kendisini göstererek etkin hale gelir. Uçuk bulaşıcı bir virüstür, bu yüzden uçuk olan kişilerle öpüşmekten kaçınmalısınız. Eğer dudağınızda uçuk çıktıysa muhakkak doktor muayenesi olmalısınız. Çay ağacı yağı uçuğa karşı etkili bir yağdır, virüsün yayılmasını engelleyici özellikleri bilinmektedir, uçuk olan bölgeye çay ağacı yağını özellikle shea butter (shea yağı) ile seyrelterek uygulayabilirsiniz.
  Çay Ağacı Yağının HPV Faydaları

  HPV yani "human papilloma virus" özellikle ürogenital bölgelerde görülen deri ve mukozaya tutunan bir virüstür. HPV'nin çeşitli genital kanserlere yol açtığı bilinmektedir. Ürogenital bölgelerinizde anormal ve siğil görünümlü kabarcıklar oluşursa direkt uzman bir doktora muayene olun. Doktorunuzun verdiği ilaç ve tedavi yöntemlerini kullanın. Çay ağacı yağı HPV konusunda etkileri olduğu bildirilen bir yağdır, yabancı forum sitelerinde oldukça fazla konuşulmakta, bir çok insan tarafından kullanılmaktadır.
  Çay Ağacı Yağı Seboreik Dermatit Faydaları

  Seboreik dermatit yani saçtaki yağlı ve kepekli kaşıntılı durumun nedeni tam olarak bilinmemekle birlikte "malassezia furfur" mantarının bu hastalığı tetiklediği düşünülmektedir. Saç derinizde yağlı kepekli kaşıntı varsa doktor kontrolünden geçmelisiniz. Çay ağacı yağının seboreik dermatitte iyi sonuçlar verdiği kulanıcılar tarafından dile getirilmektedir. Çay ağacı yağı ve seboreik dermatit konusunda kesin bilimsel veriler olmamakla birlikte olumlu klinik çalışmalar vardır.
  Çay Ağacı Yağının Ayak Bakımındaki Faydaları

  Çay ağacı yağından başta ayak mantarı ve kokusu olmak üzere çeşitli ayak bakımlarında faydalanılmaktadır. Çay ağacı yağı ayak mantarı için oldukça yaygın kullanılan bir yağdır. Ayrıca çay ağacı yağı ayak kokusu konusunda olumlu sonuçları ile bilinmektedir."

  Kaynak: http://www.cayagaciyagi.o...ay-agac-yag-faydalar.html
  2 ... ezikkadin
 7. 7.
  Bunu ne için evde bulunduruyorum hiç hatırlamıyorum. Ama dün gece sivrisinek gazabı sonrası şifonyerin üzerinde gözüme ilişti ayaklarıma sürdüm hiç kaşıntı kalmadı. Böcek ısırmalarında filan da etkiliymiş sizde bulundurun bi kenarda derim.
  1 -1 ... ucan su tospasi
 8. 8.
  ergenlik döneminde bir tane bile çıkmadığı halde bu yaşta beni bulan allahın belası sivilcelere karşı, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bugün kullanmaya başladığım yağ. umarım işe yarar.
  -1 ... henry14
 9. 9.
  Bir kuyruk yağı kadar etkili ve lezzetli değildir.
  1 ... kuyruk yagi
 10. 10.
  kuvvetli bir yağ olduğu için hassas ciltler ve çocuklarda seyreltilerek kullanılması tavsiye edilir.
  2 ... sabahuykusu