1. 1.
  çocukluğunda ince belli bardağa sürekli 5 küp şeker atmışlığı olsa da büyüdükçe artizlik yapma katsayısı da kendisiyle birlikte artan gudik kişi. nescafeyi de illaki sade içer bunlar. uzak durmak menfaat getirir.
  8 -52 ... psychophobia
 2. 2.
  şeker hastasıdır ya da kilo almak istemeyen biridir. kınanmamalıdıdır. çayı şekersiz içmek gayet doğal bir davranıştır.
  15 -2 ... gerko
 3. 3.
  (bkz: nesi var anlamamak)
  6 -2 ... dave mustaine
 4. 4.
  (bkz: korelasyon katsayısının anlamsız kaldığı durum)
  5 ... mischief
 5. 5.
  (bkz: vapurda yanda futursuzca sigara icen saygisiz tip)
  3 -2 ... atan alir spor
 6. 6.
  yani bu sonrada görmelik ise şunu yapan insan olamaz (bkz: çayı şekersiz içip sanki şeker varmış gibi çayı karıştırıp çay kaşığını bardağın kenarına koyan sonradan görme insan)
  3 -1 ... yogurtmudedin
 7. 7.
  (bkz: ne alakasi var)
  5 -1 ... frejya1st
 8. 8.
  çayın şekersiz daha lezzetli olduğunu bilmeyenlerce savunulan bir cümle.
  ilk içişte alışkanlığa yaptığı ters etkiyle insan bir irkilir.ancak devam ettikçe ne mübarek bir iş yaptığını anlar insan şekeri çaydan uzaklaştırarak.ve akabinde çayın tadı alınmaya başlar tad hücrelerince.şekerli çay iğrenç gelir, yanlışlıkla biri şeker atsa bardağınıza.içemez değiştirirsiniz.
  14 -2 ... şakayık
 9. 9.
  (bkz: çayı fincanda içen sonradan görme insan) ile aynı mantıktadır hiç bir suçu günahı yoktur..
  3 ... aktif matkap
 10. 10.
  yaşla ters orantılı bir biçimde çaya atılan şeker miktarını azaltmak son derece mantıklı ve sağlıklı bir davranıştır. çocuk kişiye 5 şeker koymazdır. ama yaş ilerledikçe o eskiden 5 yaşında olan bünyenin vücut fonksiyonlarında bozukluklar başlar. o yüzden kendisi yediğine içtiğine dikkat etmelidir. ayrıca o çoçukken içilen şey çaydan başka herşeye benziyordur. * çayözlü şerbet ya da reçel olabilir ama bizim bildiğimiz o güzelim tavşan kanı çayla bir alaksı kalmamıştır. ayrıca bu konu çayla da sınırlı değilir. en çikolata şeker seven bünye (bkz: ben) bile zamanla günde 3 dondurma sayısını 1 e yada bayramlarda yediği 399827492093472 şeker sayısını misal 72 ye indirir. çünkü artık o küçük çocuk büyümüş, midesinin kıymetini anlamış,ilgisi başka şeylere kaymıstır. eskiden şekeri gördüğünde dönen gözleri artık başka şeyleri gördüğünde dönüyordur. bu kişi öyle uygun görürse çayını şekersiz de içer, bu kimseyi ilgilendirmez.***
  3 ... frejya1st