1. 1.
  göte giren ısırgan otlarıyla zevkin daha da uçlara tırmanmasını sağlayacak aksiyon dolu eylem. bir sonraki basamak için;

  (bkz: traktörde sevişmek)
  6 -1 ... bende biraz mallik var
 2. 2.
  günah lan ondan ekmek yapılıyor. Günahı da geçtim yiyecek herhangi bir şeyin üzerinde sevişmek doğru değil. Fantezi yapayım derken değer yargılarımızı zedelemenin anlamı yok. Git asansörde seviş ne bileyim kömürlükte seviş. Adrenalin istiyorsan paraşütle atlayarak seviş. Bu kadar alternatif varken neden çavdar tarlası ?
  2 -1 ... teslanin bozuk radyosu
 3. 3.
  Yuruyun gidin yaaa, herseyi filmlerdeki gibi sanip romantizmin cilkini cikarmayin. Cekirgeler zip zip ziplar uzernizde yilanlar ciyanlar gecer burnunuzun dibinde.
  ... merkurungeriyeattigikadin
 4. 4.
  Çavdarlar baş vermeden yapılmalıdır. Zira hem yeşildir hem yumuşak. Hasata yakın sevişirse amınıza götünüze çavdar girer, çok berbat olur.

  Aynı şey buğday ve de yulaf tarlası için de geçerlidir, ancak kanola tarlalarında sevişebilirlik süresi daha uzundur mizacı daha narindir.
  ama yine de kıçınız topraklara dokanıyor olsa da en ideal outdoorfuck ayçiçek tarlaları ile mısır tarlalarıdır çünkü aralarında bir yetişkin insanın uzanabileceği kadar boşluk bulunur ve de 2metreye varan boyları ile hem size gölge eyler hemi de pozisyon çeşitliliğine olanak tanır.
  2 ... silinen hesap 014384
 5. 5.
  Görüyorum ki kınayanlar çıkıyor. Hepimiz göt kadar yatak odalarına mahkum zavallılar değiliz çok şükür. Memleketin hiç de az olmayan bir yüzdesi kırsalda yaşamaktadır ve de hayal edemeyeceğiniz bir erotizmi yaşatmaktadırlar. Tarlalarda, samanlıklarda sevişen ateşli vatandaş doludur memleketimiz.

  işte onlardan biridir. Püüüü. Hadi kapa kapa camı yan blogtan firdevs aplan duymasın. Sessiz ol.
  1 -1 ... silinen hesap 014384