1. 1.
    garip bir durum. çocuk dediğin dedeni, nineni terletir diye bir laf var ya ha cuk diye oturuyor.
    1 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    19 yaşında kafam kadar memesi olan kıza çocuk diyenler 38 yaşındaki sinirli bakirelerdir.
    8 -2 ... david addison
  3. 3.
    siz geride kalmışsınız.

2004'lüler yapıyor şuanda çatur çutur. kaç yaşında erkeğim 2004'lüden seks teklifi aldım.
    kendi yaşıtına yönlendirdim. bu yazıyı okuyorsa eğer, 18'inden sonra tekrar teklif edebilir, yine düşünebiliriz.
    3 ... hypatia of alexandria
  4. 4.
    ulan 50 yıl önceye kadar türkiyede evlenme yaşı en modern ailelerde bile 17-18 di. çoğunuzun ninesi 18 19 yaşında evlenmişitir eğer 18 yaş çocuksa dedelerinizde pedofilidir kabul ediyor musunuz?
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    (#40917447)haha bakın 2004 luler bile kızgınlığa girmiş bir kaç seneye 2010 lılar falAn kızgınlığa girer. Siz hala 2000 lilere çocuk diyin.
    -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    en son düzdüğüm kız 2000'li olduğu için, beni ırgalamayan tespit.
    -6 ... sempatik degil ama yakisikli
  7. 7.
    seks yapmayı bu kadar önemli mi görüyorsunuz ? tamam ben de yapıyorum ama hakikaten kutsal kitapta geçen onlar günahta birbirleri ile yarışırlar ayeti şimdi gerçekten anlamlı geliyor.

günah sizin günahınız gençler kimse sizi yargılayamaz ama bu sizin saklınız olmalı sizin özeliniz övünmek için bir araç olmamalı.
    3 -3 ... sgkli yazar
  8. 8.
    masturbasyondan beyni sabunlaşmış yazar aforizması.

aryıca bir de,

çatur çutur ne varoş evladı, cips mi yiyosun salatalık mı.
    6 -2 ... moderasyonibnesikollakendini
  9. 9.
    Mastürbasyon çok az yaparım en fazla ayda iki üç bende bas ağrısı yapıyor tanımadığınız insanlar hakkında mal mal çıkarında bulunmayı bırakın.

Burda konu zaten seks değil nerdeyse 20 yaşına girecek akedemik eğtim alacak, araç kullanacak, ciddi ilişki yaşayacak yaşa gelmiş yetişkin bireyleri çocuk diye asagilamanin yanlış olduğunu belirtmeye çalışıyorum
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    her aleti olan iş görüyor bu devirde. yakında 2010lusu bile çıkar başınıza.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan