1. 1.
    türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanıdır. ben bu ülkede bu kadar düşebilen bir cumhurbaşkanı görmedim, duymadım. bu sözleri ilkokul bebeleri bile kullanmıyor artik.

atatürk bile ülke içindeki karşıtlarına "Memleketimizde meydana gelen yeni durumun sonuçlarından yabancıları ürküterek Avrupa’da aleyhimize bir fikir akımı ortaya çıkarmak isteyenler bizim düşmanlarımızdır" demiştir.  

yani dememiş çatlasanızda patlasanız durum bu diye. lider farkı işte.
    54 -10 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Ülkede siyasetin geldiği seviyeyi gözler önüne koymaktadır.
    25 ... alkolik oldum
  3. 3.
    oturmaya mı geldik ayol diye salonun motivasyonunu sağlayacak başkandır.
    5 -8 ... teist
  4. 4.
    Şaşırtmamıştır.
    12 ... australia
  5. 5.
    işin formülünü çözmüş cumhurbaşkanıdır. Ne kadar seçmeninin seviyesine inersen, ne kadar seçmenin aynası olursan, o kadar oy... Rte ye bakıp Türkiye'nin büyük kesiminin ne olduğunu görmek mümkün... Kimi gurur duyuyor gördüğüyle, kimide benim gibi utanç duyuyor..
    20 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 6.
    çocukluğum aklıma geldi. güldüm.
    ilahi siyaset sen nelere kaadirsin.

not: bu arada yıktıkları bina atatürk kültür merkezi.
    yapılan bina atatürk kültür merkezi. ula gülmekten altıma şeydecem şimdi.
    şunu da bu araya koyalım biraz da siz gülün.
    eski akm' nin mimarı Hayati Tabanlıoğlu. yeni akm' nin mimarı oğlu Murat Tabanlıoğlu.

valla böyle çatla patlaya can kurban.
    13 ... eratosthenes
  7. 7.
    totalde oy vermeyenler katıldığında sadece yüzde 36 oyla cb seçildiğini doğrulayan cumhurbaşkanıdır.

resmiyette olsa da gerçekte asla tüm milletin başı, reisi, başkanı olamayacaktır.

sultan süleyman a kalmamış dünya ona kalacak sanıyor herhalde.

yüzde 92 oyla cumhurbaşkanı seçilen kenan evren nasıl öldü o da meydanda.

sadece allah akıl fikir versin.
    15 -1 ... kilise sarapcisi
  8. 8.
    sultan süleymana kalmadı da laiklere mi kalacaktı dünya da yırtıyorsunuz kendinizi buralar da ?

yemezler koçum .

tabiki bize de kalmayacak size hiç kalmayacak olay bu .
    -3 ... tiamat
  9. 9.
    kendine yakışan üslupla konuşmuştur. helal olsundur.
    6 -1 ... biladerinho
  10. 10.
    mutsuz bir çocukluk geçirdiği ve hala çocuk olduğu apaçık ortada olan bir tiptir.

bunlar böyledir. din, iman, maneviyat filan bahanesiyle herkesin birbirine zulmettiği ailelerde büyürler, sonra memleketin başına bela olurlar.

(bkz: sucukçu muhasebecisi)

söz konusu şahsın annesi hakkında hep olumlu konuşurken, babasının lafını hiç etmemesinin sebebini hiç düşündünüz mü?

not: aklınıza gelen değil iblisler! biz sizin gibi çirkef değiliz çok şükür. ilk cümleme bir gönderme...
    15 -1 ... rumeli71