1. 1.
    Evet yapılacak. Abd ingiltere Fransa israil ve ekrem imamoğlu dahil Hiçbir güç buna karşı koyamayacak.
    1 -9 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    yalnız o söylediklerinden sadece ışıklı başkanımız karşı çıkıyor.
    1 ... sozluk erkegi
  3. 3.
    Diş hekimimin karşı çıkmama rağmen inat ettiği durumdur.
    4 ... freudgillerden sigmund
  4. 4.
    Cahillik başa bela abd karşı çıksa da diyor.
    Kanalı isteyen abd zaten.
    Önce onu öğren.
    5 -1 ... girabic peter
  5. 5.
    Kanal karşıtı ergenlere söylediğim güzel bir söz öbeği.

Yapılacak azizim. Zırlamanın, ağlamanın hop oturup hop kalkmanın, değdirmenin, geğirmenin, osurmanın ya da kitap okuyor numarası yapmanın bir anlamı yok. O kanal yapılacak. Yapılsın ki ekonomi canlansın. Yapılsın ki işçiye ekmek olsun.

Sizin yaptığınız gibi ölü taklidi yapmak, yıkmak, kolay iş. Bunu herkes yapıyor. Asıl mesele risk alabilmekte. Mal mal oturunca iş bitmiyor bir şeyler yapmak lazım.
    6 -16 ... marcus tullius
  6. 6.
    (bkz: mazbata binali beyefendiye verilecek)
    8 -1 ... serdarsl06
  7. 7.
    akp'lilerin devlet yönetmeye haiz olmadığının en bariz kanıtı olan ifadeler bütünü. amına koyayım sanki bir evin bir kızı şımarık şımarık laflar. görmemişlik avamlık ne ararsan var.
    9 -1 ... wehmut
  8. 8.
    çünkü , amerika istiyor .

yapmazsak , şahsım zor durumda kalır .

yaparsak , ruslar domates almaz , suriye

hava sahasını açmaz , doğalgaz fiyatları

biraz yükselir .parfüm yerine kullanırız .....
    3 ... kurgankt66
  9. 9.
    Halk tepkisine gösterir, seçimler yaklaşır

Sonuç, rteden açıklamalar:

-yahu bize diyorlar ki Kanal yapılsın. Bunlar hiç siyasetten anlamıyor. Ne kanalı? Allah bize boğaz vermiş kullanalım diye. Bunlar halen kanal.

-ben zaten Kanal yapılsın demedim, kanal açalım dedim.
    3 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    yaparlar şimdi (kanal inşaatı dönemi) biri çıkıp hop sudan'da c çıkarımız var bekamızdan mı vazgeçelim der hop anında onay...

bakın libya'da rezil olduk ama rezilliği zafer gibi sunuyorlar bugün halk tv. alt yazı geçti bir türk askeri ölmüş libya'da ses seda yok.

yaparlar bakın uçak inemeyen hava alanı yaptılar 40 milyar dolara ama işe yaramaz dedikleri atatürk hava alanını kullanıyorlar , kimseden itiraz yok yaparlar gemi falan geçmez sayfiye yeri olur anadolu zenginleri buralara göçer .

yaparlar ..

memlekette 10 milyon işsiz var ama memnun işsizler.

yaparlar..

hiçbir şeyde olmaz ,aynen maraş.
    1 -1 ... baris hemen simdi