1. 1.
    Bir sorunsal.

ilk önce size çaresiz hissettiren durum ve nedenleri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız hatta bu hususta cevrenizden yardım isteyebilirsiniz.

Ne yaparsam olmuyor kurtulamıyorum bu histen diyorsanız belkide bu his psikolojik bir rahatsızlığın sonucu olabilir. Bi psikoloğa gitmenizde fayda var.
    5 ... dead silence
  2. 2.
    Varsa bir dostun git kafanı omzuna yasla, yoksa kendine sarıl.
    4 ... bukoyundelisi
  3. 3.
    Aç kur-an ı kerim oku. Bak o zaman çaresizlik diye bir şey kalıyor mu.
    12 -1 ... catlakmargrit
  4. 4.
    si*tir et denilip her şeyden vazgeçmeli. kaybedecek bir şeyin kalmayınca daha güçlü hissedersin.
    1 ... takiaceae
  5. 5.
    Zevk aldığın şeylere yönelinmeli biraz kafa dağıtılmalı -ne kadar mümkün olur bilemem ama - çaresiz hissetiğin o anın üstünden vakit geçtiğinde farklı pencerelerden bakmaya daha uygun bir zaman olucaktır. Çaresizim diye bir yere, bir kişiye açıkçası bir şeye saplanıp kalmamalı. Belki de yaşanılması gereken bir gün, bir ay, bir ömür var. insan mutsuz, bitmiş ve umutsuz kaldığında yani beklediği bir gemisi kalmadığında geçmişte yaşıyor keşkelerde boğuluyor ilerde yine keşke dememek için bugün harekete geçin. Mümkün azizim mümkün sadece kendini ve çevreni fark et.
    ... cokoloko
  6. 6.
    yapabileceğin herşeyi yaptığın halde tıkandığın için çaresiz hissediyorsan, sabırla beklemelisin. belki imanın sınanıyordur bilemezsin.
    2 ... thelma
  7. 7.
    Valla düşündüm düşündüm düşündüm ama bir şey bulamadım. Üzgünüm dostum sana yardımcı olamayacağım. Çaresizlik zor bir şey. Kendimden bilirim.
    3 ... juniorlider
  8. 8.
    Gerçekten ölümün korkutmadığı bi andır .. bi vazgeçiştir .. umud etmekten başka yapacak birşey yoktur.
    11 ... bitik yazar
  9. 9.
    langston hughes'ün dreams şiirini okumak.
    1 ... lomer
  10. 10.
    Hiçbir şey.

Çaresi yoksa nabalım. Alakasız işlerle alakasız şeylerle uğraşırım. Kusura bakmayın kafama takıp kendimi dertten kederden öldüremicem.
    5 -1 ... sakin ol bella