1. .
  chp'nin kendi içersinde bile cevaplayamadığı soru.

  çarşaflıya rozet takan genel başkan mı daha chpli yoksa eylem yapıp çarşaf yırtan kadınlar mı daha chpli ?

  chp nin iktidar olamaMAsının yegane sebeblerinden birisidir. halktan ayrı kopuk, kendi tabanından daha ayrı kopuk bir parti. deniz baykal ve zihniyeti genel başkanlık saltanatını sürdürdüğü sürece bu ülke kimse soldan umut beklemesin, kimse ak partiye rakip olacağını düşünmesin.
  4 -1 ... nadya komanaci biricid bardo
 2. .
  (bkz: chp zihniyetinin değişmyeceği gerçeği)
  2 ... sute giren semsiye
 3. .
  iki yüzlülüktür sırf seçim zamanı oy kazanmak için birileri kapalılara birileri ise açıklara rozet takmaktadır. siyasette samimiyetsizliğin en büyük göstergesidir. kimseye güvenim kalmadı dedirtir insana bunların birde seçimden aylar sonra çarşaf yırtanları vardır.
  1 ... kopyaci
 4. .
  açık ara çarşaf yırtanın oldugu durum.
  1 ... chamot
 5. .
  mantığa göre reklamlardaki cırt ayşe teyze kesin chp'li.
  1 ... malulen emekli manken
 6. .
  gerçek chp'yi anlamak veya chp'nin anlaşılmayacak kadar saçma icraatlarda olduğunu anlamak için sorulabilecek güzel bir sorudur.
  1 ... ffstar
 7. .
  Zannımca ikisi de değildir.
  Çünkü klasik çizgide bir CHP'li dini 'çarşaf' gibi ortaya serip üzerinden prim yapmaya çalışmaz.Oy oranını arttırmak için kameralar önünde tamamen ters bir zihniyete rozet takmaz,hadi taktı diyelim,en azından bunu kameralar önünde yapmaz.
  Aynı zamanda, çarşaf da yırtmaz.Her inanca eşit mesafedir çünkü.Aslında dini hiçbir söylemine yerleştirmez,çünkü bilir ki, insanları etkilemenin,sömürenin en kolay yoludur bu en masumane duygu ve o buna dokunmaz.
  Çarşaf yırtacak kadar aklını kaybetmez,gösteri yapmaz.
  Evet,kılık kıyafet kanununa uyulmasını ister,ama bunu cahilce orta yerde kişisel tercihleri yırtarak değil,insanların sosyal ve kültürel gelişimini destekleyerek yapar.
  ikisi de chpli değilidr,ama ikisi de en bi chp'li benim der.
  ... mavi
 8. .
  (bkz: chp li ahlakı)
  ... orjinaldeli
 9. .
  rozet takan olmalı çünkü halkın partisi adı. ama malesef yırtan chpli bu devirde.
  ... channingtatum