1. 1.
  Başlaması halinde sonuna kadar destek vereceğim kampanya.
  7 -7 ... werder wermem
 2. 2.
  beynine çarşaf dolananların ait olmakla şerefleneceği kampanya.
  7 -8 ... juliett
 3. 3.
  aslında genel olarak bayanların, yani sadece çarşaflı olanların değil, trafikdeki düzeni bozdukları söylenmektedir. çarşaflıları engelli saymadan önce kişinin çarşaflı bir halde araba kullanıp öyle karar vermesi belkide daha doğru olacaktır. yoksa varsayımlara ve çekememezlik prikolojisine göre hareket etmek tabii ki komik düşmektedir.
  4 -2 ... cool cocuk
 4. 4.
  çarşaflıları insan yerine koymayan kişilerin istediği kampanyadır. kadında açık bir yer görmeyince kuduruyorlar nedense. çağdaş değilsiniz. kasmayın kendinizi daha fazla.

  komple tüm kadınlar trafikten alınsın deniyorsa, o olur.
  6 -2 ... mig14
 5. 5.
  sadece mini etekliler ehliyet almalıdır. isviçreli bilim adamlarının yaptıkları araştırmaya göre, mini etekli kadınların araba sürmede çok başarılı oldukları, bütün kurallara uydukları ve hiç bir kazaya sebebiyet vermedikleri ortaya çıkmıştır.
  yapılan aynı araştırmanın şaşırtan sonucu ise çarşaflı bayan sürücülerin çok kötü araba kullandıklarıdır. bu nedenle kendilerine ehliyet verilmemesinde fayda vardır.

  araştırmanın ortaya koyduğu bir diğer gerçekte, insanlara giyinişlerine ve inançlarına göre ehliyet verilmesi gerektiğini düşünen gerzeklerin arabanın ön koltuğuna dahi oturtulmaması gerektiğidir.

  şahsi fikrim, "ben kadınların ehliyet almasına değil, araba kullanmasına karşıyım".
  3 -6 ... ifrit
 6. 6.
  ancak estetik acidan destekleyecegim kampanyadir. lakin bulundugum yerde carsafli kadinlar lamborghini ve ferrarilere binmektedir ve haliyle trafikte gerekli esneklikten yoksun olduklarina sahit olmus degilim, bilakis makas atarak ilerliyolar herhalde kimseyle goz zinasi yapmamis olmak icin. memlekette trafikte gordugum bir arabanin soforunu gormeden kadin mi erkek mi oldugunu hemen hemen %100 dogrulukla tahmin edebilirken burada bunu basaramamaktayim, bizde kadinlarin araba surmesinde bir problem oldugu kesin ama sorun ne yazik ki carsaf degil.
  2 ... damned ghost in the machine
 7. 7.
  anam çarşaf takan biri değil bende değilim ama o çarşaf kadar başına taş düşşün dediğim kampanya. ha siz şimdi diceniz çarşaf hafifdir bişey olmaz. olur olur merak etmeyin. zira bu kadar küçük beyinlilere çarşaf bile yeter.
  5 -2 ... doksan 60 doksan
 8. 8.
  arabayı giydiği her türlü kıyefetle sürebilen bir insanın, ne giydiğinin araba kullanmakla hiç bir bağlantısı olmadığını bilemeyecek kadar düşünce yoksunu bünyenin her zamanki saçma tespitlerinden biridir.

  sanane, isterse çarşaf giyer kullanır, isterse mini etekle..!
  nasıl bir yaşam formusunuz siz, anlayamadım gitt, vesselam!

  hadi şimdi bilgisayar karşısında oturmaktan vazgeç, dışarı çık, hava al da, beynine biraz oksijen gitsin!
  4 -1 ... juliett
 9. 9.
  çarşaflılara ehliyet verilmesin ama vergi alınsın.
  kahverengi gözlülere çukulata verilmesin ama ekmek alabilsin (kepeksiz).
  1.55 cm'den kısalar havuza giremesin ama güneşlenebilsin.
  gamzelilere (ki onlar bizim canımız) sakız verilmesin ama şeker yiyebilsin.
  esmerlere iş verilmesin ama aş verilsin.
  beyaz pantalon giyen bayanlara boxer don verilmesin ama ince ped verilsin.
  çakma sarışınlara saç boyası verilmesin ama ruj verilsin.
  şapkalılara tc kimlik numarası verilmesin ama akbil verilsin.
  yüzme bilmeyenler vapura binemesin ama bilet atsın.
  sınıflandıranlara bela verilmesin ama akıl verilsin.
  8 -1 ... alfa romeo
 10. 10.
  çarşaflılara ehliyet verilmesin kampanyası konu başlığıçı açan yazar kişisi ve yandaşları sözlükten sınırdışı edilsin kampanyasıyla son bulmalı.

  (bkz: saçmalığın daniskası)
  4 -5 ... nesem yeter