1. 1.
  başlığın tam hali, "bekir coşkun un çarşaflılar sarıklılar istiklal caddesini işgal etmiş açıklaması" şeklindedir kippalı kardeşlerim.

  bekirim coşkunumun sarıklı, sakallı, çarşaflıların istiklal caddesini işgal etmesine tepki gösterdiyi sözleri. ne yalan söyleyeyim sonuna kadar hak verdim kendisine.

  şimdi, belki sarıklı, sakallı, çarşaflı "ahmet el mümin, receb ül tayyip" gibisinden nick almış yabozlar gelip başlık altında beni topa tutacak "s*ktir ulan top" diyerek tepki gösterecek ama, mamafih bekir'len aynı fikirdeyim.

  geçtiyimiz günlerde istanbul'A yolum düşmüştü netten tanıştığım esmer, bakımlı, akpli, ful aktif bir genç nedeniyle. (aman hayrullah duymasın, mutfakta yaslar bana yoksa) hazır gelmişken istiklale de uğrayayım dedim demez olaydım.

  her yer sakallı, her yer sarıklı/çarşaflı istilasına uğramıştı. bu kabul edilemez tabi. bekirim, tacavüzcü coşkunum da bu yüzden tepki göstermiş sanırım.

  sonuna kadar arkasındayım bekirimin. sakallı, sarıklıların ne işi var istiklal de. istiklal mücadelesinde işimize yaradılar, onlar sayesinde bu ülke kurtuldu ama olsun. yine de arapistana gitsinler. evet.

  https://www.ensonhaber.co...saflilarin-isgalinde.html
  2 -5 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam