1. ?.
  çarşaf yırtmak gibi nankörce bir davranışta bulunan kadınlara karşı yapmak istedigim eylemdir. ne hakla böyle bir şey yapmayı kendinde görürler bilinmez ama cumhuriyeti ilelebet koruyacakları bellidir.

  bellidir koruyacakları cumhuriyeti zaten sagdı soldu tartışmalarıyla birbirine bölünmüş olan erkekler yetmezmiş gibi şimdi cumhuriyeti onlar koruyacaktır. yırtıkları çarşafla ülkeyi bölünmekten kurtaracaklardır. b.k kurtaracaklardır yırtıkları çarşafla ancak halkı birbirine düşüreceklerdir. zaten kürt sorunuydu ergenekondu diye karışan ortalıgı biraz daha karıştıracaklardır.

  işte cumhuriyeti kurtaracak bu insanlardır, insanların geleneklerinde var olan ve şeriatla alakası olmayan çarşaf ve türbanı aşagılayarak parçalayarak cumhuriyeti kurtaracaklardır. yırtmalıdırlar parçalamalıdırlar yoksa ülkeye mazallah şeriat gelir , kurtarmalılar bu ülkeyi irticai eylemlerden ve digerlerinden . çarşaf yetmezse gerekirse türban yırtacaklardır yinede çignetmeyeceklerdir bu cumhuriyeti.

  bir kampa toplamak lazım bu tür insanları ve tam olarak 2 tablet viagra almış şahin k'yı aralarına salmak lazım. şahin k'nın parçalayamadıgı yerleri gidip bizzat parçalamalıdır, delik deşik etmelidir. yaptıklarından utanana kadar.
  6 -14 ... jack oneal
 2. ?.
  sütçü imam bugün yaşasaydı yapacağı eylem.
  istemekle kalmaz direk dalardı.
  1 -3 ... ascended
 3. ?.
  terbiyesizliktir.
  1 ... benekli papaz
 4. ?.
  zaten öncesinde yırttıkları çarşafları giymedikleri için, bir yerlerini yırtma isteğinin gerek bile görülmemesi durumudur.
  1 ... ugurlu sayim 7
 5. ?.
  chp lilerin kendi kalelerine attığı bilmem kaçıncı golun değerlendirmesi. valla hak ediyorlar. bunlar adam olmaz. chp li elitist kokonalar sizi. sizin yüzünüzden memleket liboş hainlerin eline kaldı.
  1 ... cadeau
 6. 1.
  (bkz: Çarşaf açılımı)
  ... manipulator
 7. 2.
  ortaçağ karanlığında kalmış tahammülsüz hazımsız, bir hristiyan kadar islamı yaşayana saygı duyamayanlar için elimizi kirletmeyelim.bırakalım pisliklerinde boğulsunlar. *
  1 -1 ... aagresifbayan
 8. 3.
  çarşaf yırtan chp'li kadınlar başta olmak üzere şehirli chp zihniyeti çarşaf giyenleri ve başörtülü kadınları hatta onu bırakın dinden imandan konuşanı onu da bırakın lan ismi ayşe, hatice, muhammed vs.olanları bile gerici olarak yaftalıyor.

  şimdi gericiliğin karşıtı nedir ilericiliktir.bu eylemi yapan kadınlar allah aşkına bana söylesin ne yapıyorlarda bu kadar ilerici zannediyolar kendilerini.sabah kalkıp mal gibi akşama kadar kadın programı izliyolar. saçım açık,onuncu yıl marşını okuyacak kadar sesim, bir adet atatürk posterim var; dindarları da yobaz olarak görüyorum bu mu yani atatürkçü olmak?

  cumhuriyet halk partisi ''halk'' kısmını çıkarsın adından bence. halktan kopuk olup halkçı partiyim demek oldukça ironik zira.
  1 ... mirgun