1. 1.
  yazın eziyet çeken kadındır, dinine bağlıdır; geleceğini düşünür.
  2 -1 ... asitbaz
 2. 2.
  kuran-ı yanlış anlayan insanların kurbanı olan kadının dramıdır. kuran-ı kerim örtünün demiş efendim çarşafa bürünün dememiş.
  2 -1 ... sokuldugundegarantidisikalir
 3. 3.
  yazın sıcağını, cehennemin ateşine tercih eden kadındır.

  (bkz: zeki kadın)
  5 -3 ... ey ruh
 4. 4.
  kendisinden ve yakın çevresinden başkalarını ilgilendirmeyen dramdır. bir kadın ister çarşaf giyer, isterse bikini. size ne kardeşim, batıyor mu?
  1 ... justalittlefaith
 5. 5.
  Bu şekilde örtünmenin, islam'dan önce arap kültüründe olduğunu bilmeyen kadının dramıdır.
  Yazıktır.
  2 ... mrtrhn
 6. 6.
  çarşaf bir arap geleneğidir. Bizde güzel takip ediyoruz arapları. rahat rahat bile yemek yememek cidden üzücü.
  Onları görüşünü yapmak istedikleri şeyleri kısıtlayan özgürlüğünü çalanlar acaba diğer taraf da kendileri nasıl savunacaklardır.
  1 ... bombilibombom
 7. 7.
  isilik veya zona hastalığı geçirecek kadının dramıdır. ama olsun, amaç erkeklerimiz tahrik olmasın. erkekler dilediği gibi tahrik olup don paça dışarılarda dolaşabilir, cennete bile girebilir ama o kadının değil tahrik olmaya insan olmaya bile hakkı yoktur, cennete girmesi için kendini çarşafa tutsak etmelidir. (bkz: adaletin bu mu öbür dünya)
  2 ... bad influence
 8. 8.
  kimsenin çarşaflı ve kültürlü olunabileceğini düşünmemesi nedeniyle, kendisine sırf çarşaf giyiyor diye "ninja, kara fatma, nene" gibi gayri ahlaki sıfatlar takılan daha da kötüsü işlerine geldiği için giysisi chp'nin bile oyuncağı olmuş kadının dramıdır.
  islam sadece kadının kendini korumasını gerektirmez. erkeklerinin %80 nin eli de dili uçkurunda olan türk milleti! islam erkeği de korunmaya mecbur kılmıştır. şahit olduğum bir olay da şudur: çapa da bir prof. çarşaflı bir kadınla muhabbet ediyor. kadın ağzı iyi laf biri olsa gerek ki prof. dan garip bir teklif geliyor:
  -çarşafı çıkar siyasete girsene. hem niye giyiyosun ki..ben sapık bir insan olsam seni bu şekildede hayalimde farklı canlandırabilirim (adamın cüreti taktire şayan tabi)
  kadının müthiş cevabı gecikmiyor:
  islam kuralları aklı selim insanlar için geçerlidir..sapıksanız islam kuralları üzerine konuşmanıza gerek yok, mesul değilsiniz..
  illa dram görmek istiyorsanız kimlikte dini islam olan sözde müslümanların icat ettikleri islamın türevlerine bakın... ağlayın...
  -2 ... sozluksulfat
 9. 9.
  Üzmüştür.
  -1 ... ne demezsin
 10. 10.
  Yoktur öyle bi dram aga. Çarşaf giyip altında tangasıyla jartiyeriyle dolaşan kadınlar biliyoruz be !
  3 -1 ... efkarsizhatun