bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    https://youtu.be/DCWKCmFZ7BY . böyle bir terbiyesizlik olabilir mi ya bu hayvanlara en ağır ceza verilmeli. bu şartlar altında askeri biz kimden koruyalım
    4 ... medyumketo
  2. 2.
    zamanında başıma gelmiş olay. askeri epey kalabalık bir ilde (hem acemi-hem usta birlikleri var) döner yerken oldu.aslında yemedim yiyemedim. tam hatırladığım üst kat aile salonu imiş çıkıp orada yiyelim dedim yasakmış. o zaman 3 tane yarım ekmek yap,ayranda ver dedim. tam parayı çıkardım.
    -veremem ,askerin elinde yemek yemesi yasak ceza falan dedi.( o zamanlar tek tip vardı)

-bende , senin vereceğin dönerin ta .... ,dedim.
    saldırmaya kalktı.
    -o ara 2 arkadaşım geldi ,çorap,sabun falan alacaklardı. adam gayri ihtiyari durdu.

(biri japon savunma sporlarından birinde avrupa derecesi var,diğer kendi halinde judocu. zaten şaka niyetine beni hep hırpalıyorlar,)

-bende adama abi bunlar senin anana avradına küfür ettiler ,bir iki dolmuş laf daha ettim.,adam yanında ki dönerci ustası ile saldırmaya kalktı.
    kalkış o kalkış. ben anında kırtasiyeci var yanda oraya gittim. kaçtım aslında, ne olur ne olmaz.
    3 dakika falan sürdü galiba. döner tezgahı yerde ,ayran yapma makinesının küresi kırılmış yerler bembeyaz. döner makinesinin olduğu cam inmiş aşağıya. dönerci ustası yerde dükkancı benim kapısında durduğum kırtasiyeciye beni iterek zor kaçtı , tabi darbeli. surat kırmızı.
    yürüdük gittik.

sonradan duyduk,polis inzibat astsubayı falan gelmiş ,ben karışmam demiş . (özel durumumuz vardı) .sen git şikayet et demiş.

bu arada sonra beni de birlikte hırpaladılar arkadaşlar birlikte hafiften o başka.
    (olay gerçektir.)
    2 -4 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    sebebi ve zamanı bilinmeyen saldırmadır. kimin haklı olduğunu bilmiyorum ama o askere saldıranların amına koyayım.
    2 ... cold man
  4. 4.
    Eskiden asker dediğin zaman millet bi korkardı ooo falan derdi şimdi ise önüne gelen tokatlıyor, kemerle dövüyor, linç ediyor.

Sizin yeni türkiyenizin taa amına koyayım türkiye bu değil olmamalı.
    5 ... gok girsin kizil ciksin
  5. 5.
    ecdadını sikeyim o insanların. kendi evlatlarına toz kondurmazlar ama onların da başka ana babanın evladı olduğunu unuturlar. cibiliyetini siktiklerim.
    3 ... davegurneyyy
  6. 6.
    Olayın olduğu yerin Kocaeli oluşu şaşırtmadı. Rahmetli Atatürk tekke, zaviyeleri kapattı bu orospu çocukları para için tekrar açtı. Huhucusundan, büyücüsüne, PKklısından Hizbullahçısına her türlü pisliğin içinde barındığı lanet bir şehir. Lazın, Çerkezin, mollanın, öküzün cirit attığı iğrenç bir yer. Lanetliyorum.
    2 -2 ... realdeal
  7. 7.
    görüntüleri ve yorumları inceleyince kocaeli kandırada gerçekleşen olayın sarkintılık nedeni ile olduğu (iddia) önce 5 askerin bir kişiyi dövdüğü sonrasında dayak yiyenin sizi babama söyleyeceğim diye mahalledekileri topladığı 15 kişi ile 5 sivil askeri dövdüğü anlaşılıyor.
    adi bir adli olay, geçiniz...
    1 ... mavraci
  8. 8.
    En adice bulduğunuz olaylar deseler. Bunu ilk 3 e koyarım.
    1 ... medyumketo
  9. 9.
    Erdoğan ve Hulusi akar sonrası asker şamar oğlanı olmuştur hoş önceden de ayyaşların elindeydi ulan şu ordu bir Muhsin Yazıcıoğlu'nun yetiştirdikleri sayesinde taş patlasın 30 yıl ayakta kalır sonra Türk ordusu olur sana şamar oğlanları.
    1 -3 ... armyofottoman