bugün

Olm hani melekler falan gelmişti?
Hassiktir lan arap denilen zırva.

Çanakkale'de arşiv belgelerine göre 100 bin civarı şehidimiz var. Ekseriyetle anadolu halkı yani türkler çarpıştı çanakkale'de sebebi basit cepheye kimler yakınsa onlar daha fazla sevk edilir.
şuna mı inanırsınız? nasıl kendi ülkelerini sattılarsa zamanla bizim ülkeyi de satarlar. zamanında da çok sattılar zaten.
(bkz: bonzai meselesi böyle bir şey değil yani)
çanakkale şehitliğinde toplam 60 bin civarı mezar olduğu düşünülürse ( osmanlı kayıtlarına göre 59 bin şehidimiz var 12 bin kadarda insanımız/askerimiz kaybolmuş ) demek ki kurtuluş savaşında bizim dedelerimiz atalarımız hiç savaşmamış anlamına gelen iddiadır.
bi müslüman sallaması daha... bu heriflerin lafına hala inanan var mı?

götoş mısıroğlu bir ara çanakkale'de 400,000 şehit verildiğini iddia ediyordu..

(bkz: kadir mısıroğlu/#35183337)

bu dinci götoşlar habire rakam sallarlar ama milyonla milyarı ayıramazlar..
mirası siz aldınız diyor. ulan amk osmanlının yıkılması, arap devletlerinin yaranması için yapılan arap ayaklanmasını da mı biz yaptık.
Kaynak? Hürriyet... Rte nin davulcusu... Yazıyı okuyunca hüngür hüngür ağlayarak boyunlarına sarılmak istedim Suriyeli "kardeşlerimizin "... Sonra hesapta ülkelerinde savaş varken kaçıp geldikleri yerde deniz kenarında nasıl hiçbirşeyi siklemeden eğlendikleri, karıya kıza sarktıkları geldi, geçti sarılma isteği.
linke baktım nerde elit suriyeli var koymuşlar röportaja. bunlar suriye'nin nişantaşı'sından insanlar galiba. bunlar suriyeli ise nargile kafelerde boş boş oturan gereksizler kim, onların ırkı farklı mı acaba.
çanakkalede en çok şehit veren ilimiz kastamonu denirdi. değilmiş meğerse suriye imiş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.